
Прокладка головки циліндра 059341 (ELRING)
1 024 ₴
- В наявності
- Код: EL059341
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1190294
ELRING 059341
WILMINK GROUP WG2133810
TRISCAN 501-5539
TRISCAN 5015539
PAYEN BX920
CITROËN 0209S9
CORTECO 414409P
WILMINK GROUP WG1758026
FAI AutoParts HG561E
WILMINK GROUP WG1176751
GUARNITAUTO 103657-19160
ELWIS ROYAL 0044255
WILMINK GROUP WG1159437
WILMINK GROUP WG1145879
GUARNITAUTO 10365719160
VICTOR REINZ 613106540
VICTOR REINZ 61-31065-40
CITROËN 0209.S9
ELRING 059.341
ELWIS ROYAL 44255
AJUSA 10100440
HERTH+BUSS J1258015
NE 200037000405
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1190294
ELRING 059341
WILMINK GROUP WG2133810
TRISCAN 501-5539
TRISCAN 5015539
PAYEN BX920
CITROËN 0209S9
CORTECO 414409P
WILMINK GROUP WG1758026
FAI AutoParts HG561E
WILMINK GROUP WG1176751
GUARNITAUTO 103657-19160
ELWIS ROYAL 0044255
WILMINK GROUP WG1159437
WILMINK GROUP WG1145879
GUARNITAUTO 10365719160
VICTOR REINZ 613106540
VICTOR REINZ 61-31065-40
CITROËN 0209.S9
ELRING 059.341
ELWIS ROYAL 44255
AJUSA 10100440
HERTH+BUSS J1258015
NE 200037000405
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 059.341 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.52 мм |
| Товщина після затягування | 1.52 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Проекція поршня від | 0.79 мм |
| Проекція поршня до | 0.83 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Peugeot, Suzuki, Hyundai, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, J5, Ducato, 306, BX, Jumper, Jumpy, Xsara, C25, Partner, Expert, Polonez, ZX, Lantra, Horizon, 400, 405, Xantia, Vitara, Scudo, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴


