
Прокладка головки циліндра 027092 (ELRING)
1 307 ₴
- В наявності
- Код: EL027092
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
FORD 1 105 920
ELWIS ROYAL 26521
VICTOR REINZ 61-34315-50
ELRING 027062
ELRING 027.062
FORD XS4Q 6051DC
AJUSA 10118930
PAYEN AB5330
VICTOR REINZ 613431540
ELRING 027.082
FORD 1S4Q 6051KB
FORD 1 078 421
CORECO 415112P
FORD XS4Q6051DC
FORD 1078421
FORD 1105920
FORD XS4Q 6051DD
FORD 1131834
Stark SKGCH-0470341
GLASER H17525-30
ELRING 027.102
WILMINK GROUP WG1087739
ELRING 027102
FORD 1 131 834
WILMINK GROUP WG1228147
ELWIS ROYAL 0026521
ELRING 027112
ELRING 027072
FORD 1 477 472
WILMINK GROUP WG1736902
ELRING 027.072
ELRING 027082
FORD XS4Q6051DD
WILMINK GROUP WG1757844
WILMINK GROUP WG1003046
VICTOR REINZ 61-34315-10
WILMINK GROUP WG1244723
ELRING 027.112
TRISCAN 501-2678
VICTOR REINZ 61-34315-40
VICTOR REINZ 61-34315-00
VICTOR REINZ 613431510
GLASER H1752530
TRISCAN 5012678
ELRING 027092
VICTOR REINZ 61-34315-20
ELRING 027.092
WILMINK GROUP WG1176568
FORD 1S4Q6051KB
WILMINK GROUP WG1159629
Stark SKGCH0470341
BGA CH5588K
VICTOR REINZ 613431520
CORECO 415076P
FORD 1477472
FORD 1S4Q6051KA
VICTOR REINZ 613431500
RIDEX 318G0342
VICTOR REINZ 61-34315-30
VICTOR REINZ 613431530
FORD 1S4Q 6051KA
MOTIVE HGF197
VICTOR REINZ 613431550
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
FORD 1 105 920
ELWIS ROYAL 26521
VICTOR REINZ 61-34315-50
ELRING 027062
ELRING 027.062
FORD XS4Q 6051DC
AJUSA 10118930
PAYEN AB5330
VICTOR REINZ 613431540
ELRING 027.082
FORD 1S4Q 6051KB
FORD 1 078 421
CORECO 415112P
FORD XS4Q6051DC
FORD 1078421
FORD 1105920
FORD XS4Q 6051DD
FORD 1131834
Stark SKGCH-0470341
GLASER H17525-30
ELRING 027.102
WILMINK GROUP WG1087739
ELRING 027102
FORD 1 131 834
WILMINK GROUP WG1228147
ELWIS ROYAL 0026521
ELRING 027112
ELRING 027072
FORD 1 477 472
WILMINK GROUP WG1736902
ELRING 027.072
ELRING 027082
FORD XS4Q6051DD
WILMINK GROUP WG1757844
WILMINK GROUP WG1003046
VICTOR REINZ 61-34315-10
WILMINK GROUP WG1244723
ELRING 027.112
TRISCAN 501-2678
VICTOR REINZ 61-34315-40
VICTOR REINZ 61-34315-00
VICTOR REINZ 613431510
GLASER H1752530
TRISCAN 5012678
ELRING 027092
VICTOR REINZ 61-34315-20
ELRING 027.092
WILMINK GROUP WG1176568
FORD 1S4Q6051KB
WILMINK GROUP WG1159629
Stark SKGCH0470341
BGA CH5588K
VICTOR REINZ 613431520
CORECO 415076P
FORD 1477472
FORD 1S4Q6051KA
VICTOR REINZ 613431500
RIDEX 318G0342
VICTOR REINZ 61-34315-30
VICTOR REINZ 613431530
FORD 1S4Q 6051KA
MOTIVE HGF197
VICTOR REINZ 613431550
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 027.092 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.37 мм |
| Товщина після затягування | 1.37 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Проекція поршня від | 0.701 мм |
| Проекція поршня до | 0.75 мм |
| Діаметр | 83.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 307 ₴


