Сальник напівосі Renault Kangoo 1.5 dCi (33x55x8/13) 534.300 (ELRING)
435 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL534300
Сальник напівосі Renault Kangoo 1.5 dCi (33x55x8/13) 534.300 (ELRING)В наявності
435 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник півосі Renault Kangoo 1.5 dCi (33x55x8/13)
Оригінальні номери
MERCEDES A 415 997 01 46
WILMINK GROUP WG2150734
DACIA 8200183825
DACIA 38 34 240 36R
RENAULT 383424036R
MERCEDES A 700 997 03 46
NISSAN 3818900Q0A
MERCEDES A4159970146
CORTECO 20033804B
WILMINK GROUP WG1226594
DACIA 8200621239
MERCEDES A7009970346
AKRON-MALÒ 1192RDTF
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
MERCEDES A 415 997 01 46
WILMINK GROUP WG2150734
DACIA 8200183825
DACIA 38 34 240 36R
RENAULT 383424036R
MERCEDES A 700 997 03 46
NISSAN 3818900Q0A
MERCEDES A4159970146
CORTECO 20033804B
WILMINK GROUP WG1226594
DACIA 8200621239
MERCEDES A7009970346
AKRON-MALÒ 1192RDTF
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 534.300 |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Express, Logan, Wind, Clio, Megane, Sandero, Scenic, Kubistar, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴

