
Прокладка ГБЦ Fiat Scudo/Citroen Jumpy 1.9D (4 мітки) (1.48 mm) 059.201 (ELRING)
1 081 ₴
- В наявності
- Код: EL059201
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Fiat Scudo/Citroen Jumpy 1.9D (4 мітки) (1.48 mm)
Оригінальні номери
CITROËN 0209S8
BGA CH6593C
ELRING 059.201
STELLOX 1125170SX
ELWIS ROYAL 0044254
WILMINK GROUP WG2047164
WILMINK GROUP WG1190293
VICTOR REINZ 61-31065-30
WILMINK GROUP WG1244395
ELRING 059201
GUARNITAUTO 103657-19155
PAYEN BX910
ELWIS ROYAL 44254
VICTOR REINZ 613106530
WILMINK GROUP WG1189222
GUARNITAUTO 10365719155
WILMINK GROUP WG2133787
CORTECO 414408P
WILMINK GROUP WG2133809
TRISCAN 5015538
AJUSA 10100430
CITROËN 0209.S8
WILMINK GROUP WG1145878
WILMINK GROUP WG1009049
STELLOX 11-25170-SX
WILMINK GROUP WG1758025
WILMINK GROUP WG1003061
WILMINK GROUP WG2270007
TRISCAN 501-5538
WILMINK GROUP WG1178658
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CITROËN 0209S8
BGA CH6593C
ELRING 059.201
STELLOX 1125170SX
ELWIS ROYAL 0044254
WILMINK GROUP WG2047164
WILMINK GROUP WG1190293
VICTOR REINZ 61-31065-30
WILMINK GROUP WG1244395
ELRING 059201
GUARNITAUTO 103657-19155
PAYEN BX910
ELWIS ROYAL 44254
VICTOR REINZ 613106530
WILMINK GROUP WG1189222
GUARNITAUTO 10365719155
WILMINK GROUP WG2133787
CORTECO 414408P
WILMINK GROUP WG2133809
TRISCAN 5015538
AJUSA 10100430
CITROËN 0209.S8
WILMINK GROUP WG1145878
WILMINK GROUP WG1009049
STELLOX 11-25170-SX
WILMINK GROUP WG1758025
WILMINK GROUP WG1003061
WILMINK GROUP WG2270007
TRISCAN 501-5538
WILMINK GROUP WG1178658
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 059.201 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.48 мм |
| Товщина після затягування | 1.48 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Проекція поршня від | 0.75 мм |
| Проекція поршня до | 0.79 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Peugeot, Suzuki, Hyundai, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, J5, Ducato, 306, BX, Jumper, Jumpy, Xsara, C25, Partner, Expert, Polonez, ZX, Lantra, Horizon, 400, 405, Xantia, Vitara, Scudo, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 081 ₴


