Прокладка головки циліндра 164271 (ELRING)
662 ₴
- В наявності
- Код: EL164271
Прокладка головки циліндра 164271 (ELRING)В наявності
662 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
CORTECO 414612P
GOETZE 30-027532-10
TRISCAN 501-2673
FORD 6526343
WILMINK GROUP WG1227783
AJUSA 10083020
STELLOX 11-25066-SX
GOETZE 3002753210
WILMINK GROUP WG1736768
WILMINK GROUP WG1159253
STELLOX 1125066SX
WILMINK GROUP WG1758307
FORD 1 315 705
ELWIS ROYAL 26577
ELWIS ROYAL 0026577
ELRING 164271
HERTH+BUSS J1253055
VICTOR REINZ 613156550
Mazda 1E2410271A
PAYEN AD5822
FORD 6 526 343
VICTOR REINZ 61-31565-50
ELRING 164.271
FORD 1315705
Mazda 1E24-10-271A
BGA CH8375B
WILMINK GROUP WG1087527
TRISCAN 5012673
WILMINK GROUP WG1176598
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CORTECO 414612P
GOETZE 30-027532-10
TRISCAN 501-2673
FORD 6526343
WILMINK GROUP WG1227783
AJUSA 10083020
STELLOX 11-25066-SX
GOETZE 3002753210
WILMINK GROUP WG1736768
WILMINK GROUP WG1159253
STELLOX 1125066SX
WILMINK GROUP WG1758307
FORD 1 315 705
ELWIS ROYAL 26577
ELWIS ROYAL 0026577
ELRING 164271
HERTH+BUSS J1253055
VICTOR REINZ 613156550
Mazda 1E2410271A
PAYEN AD5822
FORD 6 526 343
VICTOR REINZ 61-31565-50
ELRING 164.271
FORD 1315705
Mazda 1E24-10-271A
BGA CH8375B
WILMINK GROUP WG1087527
TRISCAN 5012673
WILMINK GROUP WG1176598
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 164.271 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.52 мм |
| Товщина після затягування | 1.52 мм |
| Проекція поршня від | 0.75 мм |
| Проекція поршня до | 0.84 мм |
| Діаметр | 83.8 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Mondeo, Orion, Fiesta, Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴

