
Прокладка головки циліндра 226220 (ELRING)
1 913 ₴
- В наявності
- Код: EL226220
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1245027
WILMINK GROUP WG1449550
FORD 1355862
GOETZE 3003053300
WILMINK GROUP WG1363546
ELRING 226220
FORD 6M8G 6051AC
FAI AutoParts HG2103
CORTECO 415639P
ELWIS ROYAL 0026594
WILMINK GROUP WG2335705
WILMINK GROUP WG1191402
WILMINK GROUP WG2088037
SWAG 33101076
ELWIS ROYAL 26594
BGA CH8519
WILMINK GROUP WG1245140
VICTOR REINZ 613693500
NE 5285080000
WILMINK GROUP WG1704439
FORD 6M8G6051AC
FORD 6M8Z6051AA
AJUSA 10182200
SWAG 33 10 1076
FORD 6M8Z 6051AA
VICTOR REINZ 61-37685-00
WILMINK GROUP WG1758347
WILMINK GROUP WG1700901
Mazda L3G2-10-271A
ELRING 226.220
PAYEN AH6680
NE 200085000800
STELLOX 11-25127-SX
Mazda L3G210271A
STELLOX 1125127SX
FORD 1 355 862
GAZO GZ-A2778
VICTOR REINZ 613768500
GLASER H4037300
GOETZE 30-030533-00
FEBI 171917
GAZO GZA2778
GLASER H40373-00
WILMINK GROUP WG2228971
WILMINK GROUP WG1737020
WILMINK GROUP WG1003417
WILMINK GROUP WG1177993
HERTH+BUSS J1253050
VICTOR REINZ 61-36935-00
WILMINK GROUP WG1929215
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1245027
WILMINK GROUP WG1449550
FORD 1355862
GOETZE 3003053300
WILMINK GROUP WG1363546
ELRING 226220
FORD 6M8G 6051AC
FAI AutoParts HG2103
CORTECO 415639P
ELWIS ROYAL 0026594
WILMINK GROUP WG2335705
WILMINK GROUP WG1191402
WILMINK GROUP WG2088037
SWAG 33101076
ELWIS ROYAL 26594
BGA CH8519
WILMINK GROUP WG1245140
VICTOR REINZ 613693500
NE 5285080000
WILMINK GROUP WG1704439
FORD 6M8G6051AC
FORD 6M8Z6051AA
AJUSA 10182200
SWAG 33 10 1076
FORD 6M8Z 6051AA
VICTOR REINZ 61-37685-00
WILMINK GROUP WG1758347
WILMINK GROUP WG1700901
Mazda L3G2-10-271A
ELRING 226.220
PAYEN AH6680
NE 200085000800
STELLOX 11-25127-SX
Mazda L3G210271A
STELLOX 1125127SX
FORD 1 355 862
GAZO GZ-A2778
VICTOR REINZ 613768500
GLASER H4037300
GOETZE 30-030533-00
FEBI 171917
GAZO GZA2778
GLASER H40373-00
WILMINK GROUP WG2228971
WILMINK GROUP WG1737020
WILMINK GROUP WG1003417
WILMINK GROUP WG1177993
HERTH+BUSS J1253050
VICTOR REINZ 61-36935-00
WILMINK GROUP WG1929215
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 226.220 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.4 мм |
| Товщина після затягування | 0.4 мм |
| Діаметр | 89 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Himiko, 3, Transit, MX-5, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 913 ₴


