
Прокладка головки циліндра 593950 (ELRING)
2 022 ₴
- В наявності
- Код: EL593950
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
CORECO 49368112
WILMINK GROUP WG1746540
FAI AutoParts HG2311B
AUDI 04L 103 383 BL
VIKA 11031830101
VICTOR REINZ 613828020
WILMINK GROUP WG1751573
WILMINK GROUP WG1704633
BGA CH0102C
WILMINK GROUP WG1380102
WILMINK GROUP WG1321203
ROTWEISS 04L103383BL
VICTOR REINZ 61-38280-20
WILMINK GROUP WG1904105
WILMINK GROUP WG1701244
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CORECO 49368112
WILMINK GROUP WG1746540
FAI AutoParts HG2311B
AUDI 04L 103 383 BL
VIKA 11031830101
VICTOR REINZ 613828020
WILMINK GROUP WG1751573
WILMINK GROUP WG1704633
BGA CH0102C
WILMINK GROUP WG1380102
WILMINK GROUP WG1321203
ROTWEISS 04L103383BL
VICTOR REINZ 61-38280-20
WILMINK GROUP WG1904105
WILMINK GROUP WG1701244
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 593.950 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.71 мм |
| Товщина після затягування | 1.71 мм |
| Проекція поршня від | 1.11 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Leon, Q5, Tiguan, Touran, A3, A4, A5, A6, TT, Golf, Q3, Alhambra, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 022 ₴


