Прокладка ГБЦ Renault Kangoo 1.6 16V 01- 071.293 (ELRING)
1 587 ₴
- В наявності
- Код: EL071293
Прокладка ГБЦ Renault Kangoo 1.6 16V 01- 071.293 (ELRING)В наявності
1 587 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Renault Kangoo 1.6 16V 01-
Оригінальні номери
DACIA 82 00 356 346
VICTOR REINZ 613167500
WILMINK GROUP WG1244487
CORTECO 415077P
DACIA 77 00 112 739
WILMINK GROUP WG1751554
VICTOR REINZ 61-31675-00
WILMINK GROUP WG1003743
ELRING 071.292
WILMINK GROUP WG1090873
WILMINK GROUP WG2335831
WILMINK GROUP WG1758622
WILMINK GROUP WG1928789
DACIA 7700112739
WILMINK GROUP WG2328915
WILMINK GROUP WG1087745
WILMINK GROUP WG1929843
WILMINK GROUP WG1228148
WILMINK GROUP WG2133908
PAYEN AC5100
WILMINK GROUP WG1928788
ELRING 071292
DACIA 8200356346
WILMINK GROUP WG1929844
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
DACIA 82 00 356 346
VICTOR REINZ 613167500
WILMINK GROUP WG1244487
CORTECO 415077P
DACIA 77 00 112 739
WILMINK GROUP WG1751554
VICTOR REINZ 61-31675-00
WILMINK GROUP WG1003743
ELRING 071.292
WILMINK GROUP WG1090873
WILMINK GROUP WG2335831
WILMINK GROUP WG1758622
WILMINK GROUP WG1928789
DACIA 7700112739
WILMINK GROUP WG2328915
WILMINK GROUP WG1087745
WILMINK GROUP WG1929843
WILMINK GROUP WG1228148
WILMINK GROUP WG2133908
PAYEN AC5100
WILMINK GROUP WG1928788
ELRING 071292
DACIA 8200356346
WILMINK GROUP WG1929844
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 071.293 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.02 мм |
| Товщина після затягування | 1.02 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Bluebird, Laguna, Duster, Sandero, Largus, Wind, Scenic, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 587 ₴

