
Прокладка головки циліндра 710704 (ELRING)
2 726 ₴
- В наявності
- Код: EL710704
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1194304
PORSCHE 948.104.171.06
LYNXauto SH-0962
PORSCHE 94810417106
LYNXauto SH0962
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1194304
PORSCHE 948.104.171.06
LYNXauto SH-0962
PORSCHE 94810417106
LYNXauto SH0962
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 710.704 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Права |
| Товщина | 0.6 мм |
| Товщина після затягування | 0.6 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Cayenne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 726 ₴


