Прокладка головки циліндра 593930 (ELRING)
1 668 ₴
- В наявності
- Код: EL593930
Прокладка головки циліндра 593930 (ELRING)В наявності
1 668 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
CORECO 49368110
FAI AutoParts HG2311
WILMINK GROUP WG1701242
AUDI 04L103383AT
WILMINK GROUP WG1321201
AUDI 04L103383AC
AUDI 04L 103 383 AT
AUDI 04L 103 383 AC
ELRING 593.930
WILMINK GROUP WG1751571
WILMINK GROUP WG1904103
VICTOR REINZ 61-38280-00
ELRING 593930
VIKA 11031829901
WILMINK GROUP WG1704631
VICTOR REINZ 613828000
BGA CH0102A
AUDI 04L 103 383 BJ
WILMINK GROUP WG1488381
AUDI 04L103383BJ
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CORECO 49368110
FAI AutoParts HG2311
WILMINK GROUP WG1701242
AUDI 04L103383AT
WILMINK GROUP WG1321201
AUDI 04L103383AC
AUDI 04L 103 383 AT
AUDI 04L 103 383 AC
ELRING 593.930
WILMINK GROUP WG1751571
WILMINK GROUP WG1904103
VICTOR REINZ 61-38280-00
ELRING 593930
VIKA 11031829901
WILMINK GROUP WG1704631
VICTOR REINZ 613828000
BGA CH0102A
AUDI 04L 103 383 BJ
WILMINK GROUP WG1488381
AUDI 04L103383BJ
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 593.930 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Leon, Q5, Tiguan, Touran, A3, A4, A5, A6, TT, Golf, Q3, Alhambra, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 668 ₴

