
Прокладка ГБЦ VW Touareg 3.0 V6 TDI 10-18 (1.58 mm) 299.720 (ELRING)
1 881 ₴
- В наявності
- Код: EL299720
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW Touareg 3.0 V6 TDI 10-18 (1.58mm)
Оригінальні номери
VAG 059103383JL
GLASER H40585-00
WILMINK GROUP WG1191895
LYNXauto SH0452
VAG 059103383KL
LYNXauto SH-0452
WILMINK GROUP WG1704474
PORSCHE 958.104.174.11
PORSCHE 95810417411
WILMINK GROUP WG1160186
CORECO 83403308
WILMINK GROUP WG1904106
GLASER H4058500
AUDI 059 103 383 KL
PORSCHE 958.104.174.10
WILMINK GROUP WG2149509
PORSCHE 95810417410
WILMINK GROUP WG1245102
VICTOR REINZ 613743500
VICTOR REINZ 61-37435-00
BGA CH0120A
AUDI 059 103 383 JL
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VAG 059103383JL
GLASER H40585-00
WILMINK GROUP WG1191895
LYNXauto SH0452
VAG 059103383KL
LYNXauto SH-0452
WILMINK GROUP WG1704474
PORSCHE 958.104.174.11
PORSCHE 95810417411
WILMINK GROUP WG1160186
CORECO 83403308
WILMINK GROUP WG1904106
GLASER H4058500
AUDI 059 103 383 KL
PORSCHE 958.104.174.10
WILMINK GROUP WG2149509
PORSCHE 95810417410
WILMINK GROUP WG1245102
VICTOR REINZ 613743500
VICTOR REINZ 61-37435-00
BGA CH0120A
AUDI 059 103 383 JL
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 299.720 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина після затягування | 1.58 мм |
| Проекція поршня від | 0.82 мм |
| Проекція поршня до | 0.92 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Місце встановлення | Права |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 881 ₴


