Сальник колінвалу 248270 (ELRING)
358 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL248270
Сальник колінвалу 248270 (ELRING)В наявності
358 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник колінвалу
Оригінальні номери
AJUSA 15100200
FEBI 43534
TOPRAN 115 437
AUDI 04C103085C
AUDI 04C 103 085 C
SWAG 30943534
AUDI 04E 103 085 AM
VICTOR REINZ 81-42697-00
WILMINK GROUP WG1441798
FORD 2614216
AUDI 04C 103 085 B
WILMINK GROUP WG1429221
FORD VWN3CA6K292JA
ELRING 248.270
LYNXauto SO0075
NTY NUP-VW-013
NTY NUPVW013
AUDI 04E103085F
WILMINK GROUP WG1226684
AKRON-MALÒ R814269700
CORTECO 20037126B
ELRING 248270
WILMINK GROUP WG1705815
ELWIS ROYAL 8456068
WILMINK GROUP WG1250416
GLASER P77841-01
AUDI 04C 103 085
AUDI 04C103085B
AUDI 04E 103 085 F
GLASER P7784101
LYNXauto SO-0075
AUDI 04C103085
BGA OS0107
WILMINK GROUP WG1904141
WILMINK GROUP WG1163635
AUDI 04E103085AM
WILMINK GROUP WG1191580
SWAG 30 94 3534
TOPRAN 115437
VICTOR REINZ 814269700
FORD 2 614 216
PAYEN NA5499
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
AJUSA 15100200
FEBI 43534
TOPRAN 115 437
AUDI 04C103085C
AUDI 04C 103 085 C
SWAG 30943534
AUDI 04E 103 085 AM
VICTOR REINZ 81-42697-00
WILMINK GROUP WG1441798
FORD 2614216
AUDI 04C 103 085 B
WILMINK GROUP WG1429221
FORD VWN3CA6K292JA
ELRING 248.270
LYNXauto SO0075
NTY NUP-VW-013
NTY NUPVW013
AUDI 04E103085F
WILMINK GROUP WG1226684
AKRON-MALÒ R814269700
CORTECO 20037126B
ELRING 248270
WILMINK GROUP WG1705815
ELWIS ROYAL 8456068
WILMINK GROUP WG1250416
GLASER P77841-01
AUDI 04C 103 085
AUDI 04C103085B
AUDI 04E 103 085 F
GLASER P7784101
LYNXauto SO-0075
AUDI 04C103085
BGA OS0107
WILMINK GROUP WG1904141
WILMINK GROUP WG1163635
AUDI 04E103085AM
WILMINK GROUP WG1191580
SWAG 30 94 3534
TOPRAN 115437
VICTOR REINZ 814269700
FORD 2 614 216
PAYEN NA5499
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 248.270 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Load Up, Superb, Caddy, Polo, Mii, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, UP!, Golf, Q3, Alhambra, Formentor, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴

