
Прокладка головки циліндра 019321 (ELRING)
3 491 ₴
- В наявності
- Код: EL019321
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1177682
WILMINK GROUP WG1755355
PAYEN AH8120
WILMINK GROUP WG1002912
WILMINK GROUP WG1758368
RED-LINE 34TO081
IAP QUALITY PARTS 118-17194
VICTOR REINZ 61-38110-10
BMW 11128509147
FAI AutoParts HG1757A
TOYOTA 11115WA02002
IAP QUALITY PARTS 11817194
WILMINK GROUP WG1449767
BMW 11 12 8 509 147
WILMINK GROUP WG1245202
GUARNITAUTO 102275-5252
TOYOTA 11115-WA020-02
HERTH+BUSS J1252180
WILMINK GROUP WG1103611
BGA CH8545A
CORECO 83403038
GLASER H4075110
VICTOR REINZ 613811010
WILMINK GROUP WG2328888
WILMINK GROUP WG1087537
WILMINK GROUP WG2133609
WILMINK GROUP WG1147598
WILMINK GROUP WG2149256
GUARNITAUTO 1022755252
WILMINK GROUP WG2360848
WILMINK GROUP WG1930043
GLASER H40751-10
WILMINK GROUP WG1704689
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1177682
WILMINK GROUP WG1755355
PAYEN AH8120
WILMINK GROUP WG1002912
WILMINK GROUP WG1758368
RED-LINE 34TO081
IAP QUALITY PARTS 118-17194
VICTOR REINZ 61-38110-10
BMW 11128509147
FAI AutoParts HG1757A
TOYOTA 11115WA02002
IAP QUALITY PARTS 11817194
WILMINK GROUP WG1449767
BMW 11 12 8 509 147
WILMINK GROUP WG1245202
GUARNITAUTO 102275-5252
TOYOTA 11115-WA020-02
HERTH+BUSS J1252180
WILMINK GROUP WG1103611
BGA CH8545A
CORECO 83403038
GLASER H4075110
VICTOR REINZ 613811010
WILMINK GROUP WG2328888
WILMINK GROUP WG1087537
WILMINK GROUP WG2133609
WILMINK GROUP WG1147598
WILMINK GROUP WG2149256
GUARNITAUTO 1022755252
WILMINK GROUP WG2360848
WILMINK GROUP WG1930043
GLASER H40751-10
WILMINK GROUP WG1704689
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 019.321 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.92 мм |
| Проекція поршня до | 1.03 мм |
| Діаметр | 84.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Mini, Toyota, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, 3, RAV4, Avensis, Clubman |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 491 ₴


