Прокладка головки циліндра 076348 (ELRING)
1 130 ₴
- В наявності
- Код: EL076348
Прокладка головки циліндра 076348 (ELRING)В наявності
1 130 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1920456
FIAT 55278854
ELRING 076346
IAP QUALITY PARTS 118-16077
BUICK 55209070
GLASER H08120-00
BGA CH9542
ELWIS ROYAL 0025167
CORECO 414187P
VICTOR REINZ 61-36210-00
ELRING 076.356
IAP QUALITY PARTS 11816077
ELWIS ROYAL 25167
FAI AutoParts HG1618
ELRING 076358
ELRING 076.346
VICTOR REINZ 613621000
GUARNITAUTO 1010815251
VICTOR REINZ 61-36210-10
WILMINK GROUP WG1002804
RIDEX 318G0399
CORECO 414186P
Stark SKGCH-0470398
ELRING 076356
VICTOR REINZ 613621010
WILMINK GROUP WG1758581
WILMINK GROUP WG1176596
Stark SKGCH0470398
WILMINK GROUP WG2133515
GUARNITAUTO 1010813851
ELRING 076.358
GLASER H0812000
WILMINK GROUP WG2133514
HERTH+BUSS J1250923
LYNXauto SH-0105
WILMINK GROUP WG1227534
WILMINK GROUP WG1449510
LYNXauto SH0105
BUICK 55196393
GUARNITAUTO 101081-5251
GUARNITAUTO 101081-3851
WILMINK GROUP WG1103486
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1920456
FIAT 55278854
ELRING 076346
IAP QUALITY PARTS 118-16077
BUICK 55209070
GLASER H08120-00
BGA CH9542
ELWIS ROYAL 0025167
CORECO 414187P
VICTOR REINZ 61-36210-00
ELRING 076.356
IAP QUALITY PARTS 11816077
ELWIS ROYAL 25167
FAI AutoParts HG1618
ELRING 076358
ELRING 076.346
VICTOR REINZ 613621000
GUARNITAUTO 1010815251
VICTOR REINZ 61-36210-10
WILMINK GROUP WG1002804
RIDEX 318G0399
CORECO 414186P
Stark SKGCH-0470398
ELRING 076356
VICTOR REINZ 613621010
WILMINK GROUP WG1758581
WILMINK GROUP WG1176596
Stark SKGCH0470398
WILMINK GROUP WG2133515
GUARNITAUTO 1010813851
ELRING 076.358
GLASER H0812000
WILMINK GROUP WG2133514
HERTH+BUSS J1250923
LYNXauto SH-0105
WILMINK GROUP WG1227534
WILMINK GROUP WG1449510
LYNXauto SH0105
BUICK 55196393
GUARNITAUTO 101081-5251
GUARNITAUTO 101081-3851
WILMINK GROUP WG1103486
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 076.348 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.72 мм |
| Товщина після затягування | 0.72 мм |
| Проекція поршня від | 0.028 мм |
| Проекція поршня до | 0.127 мм |
| Діаметр | 70.6 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Ypsilon, 500x, 500l, Swift, Punto, Linea, Wagon R, 500 C, Tigra, Tipo, Grande Punto, 500, Combo, Meriva, MiTo, Astra, Corsa, Aveo, Fiorino, Nemo, Ignis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴

