
Прокладка ГБЦ Audi A4/A6/Q7/VW Touareg 3.0 TDI 14- (1 мітка) (1.60 mm) (1-3 циліндри) (R) 227.951 (ELRING)
2 128 ₴
- В наявності
- Код: EL227951
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Audi A4/A6/Q7/VW Touareg 3.0 TDI 14- (1 мітка) (1.60 mm) (1-3 циліндри) (R)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1791203
AUDI 059103148AJ
VICTOR REINZ 61-10094-00
WILMINK GROUP WG1754189
CORECO 83403321
AUDI 059 103 148 AJ
WILMINK GROUP WG1957068
GLASER H8486400
WILMINK GROUP WG1705134
WILMINK GROUP WG1991550
GLASER H84864-00
VICTOR REINZ 611009400
BGA CH0125A
WILMINK GROUP WG2149522
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1791203
AUDI 059103148AJ
VICTOR REINZ 61-10094-00
WILMINK GROUP WG1754189
CORECO 83403321
AUDI 059 103 148 AJ
WILMINK GROUP WG1957068
GLASER H8486400
WILMINK GROUP WG1705134
WILMINK GROUP WG1991550
GLASER H84864-00
VICTOR REINZ 611009400
BGA CH0125A
WILMINK GROUP WG2149522
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 227.951 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Права |
| Товщина | 1.6 мм |
| Товщина після затягування | 1.6 мм |
| Проекція поршня від | 0.81 мм |
| Проекція поршня до | 0.91 мм |
| Діаметр | 84.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A5, A6, A8, Q5, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 128 ₴


