Прокладка головки циліндра 353292 (ELRING)
2 777 ₴
- В наявності
- Код: EL353292
Прокладка головки циліндра 353292 (ELRING)В наявності
2 777 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
BMW 11 12 7 578 093
GOETZE 30-030510-00
ELRING 353.292
GOETZE 3003051000
VICTOR REINZ 613762510
WILMINK GROUP WG1103609
VICTOR REINZ 61-37625-10
BMW 11127578093
WILMINK GROUP WG1449656
WILMINK GROUP WG1228446
ELWIS ROYAL 0015476
ELRING 353292
BGA CH8549A
PAYEN AH6220
AJUSA 10189210
WILMINK GROUP WG1003408
WILMINK GROUP WG1930011
WILMINK GROUP WG1192135
ELWIS ROYAL 15476
WILMINK GROUP WG1758375
FAI AutoParts HG1724A
WILMINK GROUP WG1177958
CORTECO 415418P
WILMINK GROUP WG1736998
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
BMW 11 12 7 578 093
GOETZE 30-030510-00
ELRING 353.292
GOETZE 3003051000
VICTOR REINZ 613762510
WILMINK GROUP WG1103609
VICTOR REINZ 61-37625-10
BMW 11127578093
WILMINK GROUP WG1449656
WILMINK GROUP WG1228446
ELWIS ROYAL 0015476
ELRING 353292
BGA CH8549A
PAYEN AH6220
AJUSA 10189210
WILMINK GROUP WG1003408
WILMINK GROUP WG1930011
WILMINK GROUP WG1192135
ELWIS ROYAL 15476
WILMINK GROUP WG1758375
FAI AutoParts HG1724A
WILMINK GROUP WG1177958
CORTECO 415418P
WILMINK GROUP WG1736998
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 353.292 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.78 мм |
| Товщина після затягування | 0.78 мм |
| Діаметр | 84.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, Z4, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 777 ₴

