Прокладка ГБЦ Audi A4/A5 18- (0.90 mm) 564.670 (ELRING)
1 844 ₴
- В наявності
- Код: EL564670
Прокладка ГБЦ Audi A4/A5 18- (0.90 mm) 564.670 (ELRING)В наявності
1 844 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Audi A4/A5 18- (0.90mm)
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 611121100
AUDI 06N103383A
VICTOR REINZ 61-11211-00
AUDI 06N 103 383 A
WILMINK GROUP WG2170296
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 611121100
AUDI 06N103383A
VICTOR REINZ 61-11211-00
AUDI 06N 103 383 A
WILMINK GROUP WG2170296
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 564.670 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.9 мм |
| Товщина після затягування | 0.9 мм |
| Діаметр | 83.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Formentor, Tiguan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 844 ₴

