
Сальник вала насоса оливного Opel Combo 1.7 CDTI 01- (18x32x6) 490.800 (ELRING)
167 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL490800
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала насоса масляного Opel Combo 1.7 CDTI 01- (18x32x6)
Оригінальні номери
ELRING 490.800
TOPRAN 208 258
OPEL 94 239 332
GUARNITAUTO 991082-8100
WILMINK GROUP WG1225479
OPEL 98041051
PAYEN NA5271
ELRING 490800
OPEL 6 46 943
TOPRAN 201 282
JP GROUP 1219501200
WILMINK GROUP WG1223442
OPEL 98 041 051
OPEL 646943
TOPRAN 208258
OPEL 94239332
OPEL 6 46 268
WILMINK GROUP WG1193115
HONDA 91251-PLZ-D00
OPEL 646268
WILMINK GROUP WG2135226
HONDA 91251PLZD00
WILMINK GROUP WG1183256
WILMINK GROUP WG1163456
WILMINK GROUP WG1737632
GUARNITAUTO 9910828100
CORTECO 19034798B
TOPRAN 201282
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
ELRING 490.800
TOPRAN 208 258
OPEL 94 239 332
GUARNITAUTO 991082-8100
WILMINK GROUP WG1225479
OPEL 98041051
PAYEN NA5271
ELRING 490800
OPEL 6 46 943
TOPRAN 201 282
JP GROUP 1219501200
WILMINK GROUP WG1223442
OPEL 98 041 051
OPEL 646943
TOPRAN 208258
OPEL 94239332
OPEL 6 46 268
WILMINK GROUP WG1193115
HONDA 91251-PLZ-D00
OPEL 646268
WILMINK GROUP WG2135226
HONDA 91251PLZD00
WILMINK GROUP WG1183256
WILMINK GROUP WG1163456
WILMINK GROUP WG1737632
GUARNITAUTO 9910828100
CORTECO 19034798B
TOPRAN 201282
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 490.800 |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Honda, Isuzu, Mazda, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, 323, Gemini, Kadett, Civic, Vectra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴

