Прокладка головки циліндра 156201 (ELRING)
2 073 ₴
- В наявності
- Код: EL156201
Прокладка головки циліндра 156201 (ELRING)В наявності
2 073 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG2308478
Diesel Technic 12.11006
CITROËN 0209.EH
FORD 1 830 407
FORD 6C1Q 6051AC
CITROËN 0209EH
BSG BSG 70-115-013
FORD 1830407
CORTECO 415592P
WILMINK GROUP WG2133538
FIAT 9659197480
FORD 6C1Q 6051AB
GLASER H40597-00
WILMINK GROUP WG1704492
GLASER H4059700
NE 200037001801
WILMINK GROUP WG1103578
ET EngineTeam TH0032
PAYEN AH6390
BSG BSG70115013
VICTOR REINZ 613736500
GUARNITAUTO 101519-5251
ET EngineTeam TH0032BT
ELRING 156.200
WILMINK GROUP WG1228595
GUARNITAUTO 1015195251
FORD 6C1Q6051AB
Diesel Technic 1211006
FORD 6C1Q6051AC
LYNXauto SH0241
FORD 1 372 282
BGA CH9602
WILMINK GROUP WG1449600
FORD 1372282
ELRING 156200
VICTOR REINZ 61-37365-00
FAST FT48779
WILMINK GROUP WG1719701
WILMINK GROUP WG1090930
ELWIS ROYAL 44274
LYNXauto SH-0241
ELWIS ROYAL 0044274
WILMINK GROUP WG1087859
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG2308478
Diesel Technic 12.11006
CITROËN 0209.EH
FORD 1 830 407
FORD 6C1Q 6051AC
CITROËN 0209EH
BSG BSG 70-115-013
FORD 1830407
CORTECO 415592P
WILMINK GROUP WG2133538
FIAT 9659197480
FORD 6C1Q 6051AB
GLASER H40597-00
WILMINK GROUP WG1704492
GLASER H4059700
NE 200037001801
WILMINK GROUP WG1103578
ET EngineTeam TH0032
PAYEN AH6390
BSG BSG70115013
VICTOR REINZ 613736500
GUARNITAUTO 101519-5251
ET EngineTeam TH0032BT
ELRING 156.200
WILMINK GROUP WG1228595
GUARNITAUTO 1015195251
FORD 6C1Q6051AB
Diesel Technic 1211006
FORD 6C1Q6051AC
LYNXauto SH0241
FORD 1 372 282
BGA CH9602
WILMINK GROUP WG1449600
FORD 1372282
ELRING 156200
VICTOR REINZ 61-37365-00
FAST FT48779
WILMINK GROUP WG1719701
WILMINK GROUP WG1090930
ELWIS ROYAL 44274
LYNXauto SH-0241
ELWIS ROYAL 0044274
WILMINK GROUP WG1087859
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 156.201 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.1 мм |
| Товщина після затягування | 1.1 мм |
| Проекція поршня від | 0.43 мм |
| Проекція поршня до | 0.52 мм |
| Діаметр | 87.1 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, Transit, Jumper, Transit Custom, Transit Tourneo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 073 ₴

