
Прокладка ГБЦ VW Caddy 2.0 Ec0Fuel 06- 354.670 (ELRING)
2 481 ₴
- В наявності
- Код: EL354670
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW Caddy 2.0 Ec0Fuel 06-
Оригінальні номери
SWAG 33 10 3491
ELRING 354.670
SWAG 33103491
STELLOX 11-25064-SX
ELWIS ROYAL 56121
ELWIS ROYAL 0056121
VICTOR REINZ 61-37040-00
STELLOX 1125064SX
ELRING 354670
AJUSA 10121500
WILMINK GROUP WG1003946
WILMINK GROUP WG1192166
VICTOR REINZ 613704000
WILMINK GROUP WG1146133
WILMINK GROUP WG2230180
AUDI 06G103383C
FEBI 176350
AUDI 06G 103 383 C
GLASER H8075300
FAI AutoParts HG1014
GLASER H80753-00
WILMINK GROUP WG1159661
AUDI 06G 103 383 A
AUDI 06G103383A
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
SWAG 33 10 3491
ELRING 354.670
SWAG 33103491
STELLOX 11-25064-SX
ELWIS ROYAL 56121
ELWIS ROYAL 0056121
VICTOR REINZ 61-37040-00
STELLOX 1125064SX
ELRING 354670
AJUSA 10121500
WILMINK GROUP WG1003946
WILMINK GROUP WG1192166
VICTOR REINZ 613704000
WILMINK GROUP WG1146133
WILMINK GROUP WG2230180
AUDI 06G103383C
FEBI 176350
AUDI 06G 103 383 C
GLASER H8075300
FAI AutoParts HG1014
GLASER H80753-00
WILMINK GROUP WG1159661
AUDI 06G 103 383 A
AUDI 06G103383A
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 354.670 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Діаметр | 83.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Bora, Touran, Caddy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 481 ₴


