
Прокладка ГБЦ MB Sprinter/Vito 2.2CDI OM646 (1.2 mm) 457.670 (ELRING)
2 455 ₴
- В наявності
- Код: EL457670
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ MB Sprinter/Vito 2.2CDI OM646 (1.2mm)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1704520
WILMINK GROUP WG1449642
VICTOR REINZ 61-37200-20
GLASER H4061420
WILMINK GROUP WG1758410
BGA CH8583C
FAI AutoParts HG1783B
MERCEDES A6460162020
MERCEDES 6460162020
MERCEDES 646 016 20 20
WILMINK GROUP WG1177977
GLASER H40614-20
CORTECO 83403171
PAYEN AH6460
MERCEDES A 646 016 20 20
WILMINK GROUP WG1192910
VICTOR REINZ 613720020
WILMINK GROUP WG2149381
WILMINK GROUP WG1245056
AJUSA 10188400
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1704520
WILMINK GROUP WG1449642
VICTOR REINZ 61-37200-20
GLASER H4061420
WILMINK GROUP WG1758410
BGA CH8583C
FAI AutoParts HG1783B
MERCEDES A6460162020
MERCEDES 6460162020
MERCEDES 646 016 20 20
WILMINK GROUP WG1177977
GLASER H40614-20
CORTECO 83403171
PAYEN AH6460
MERCEDES A 646 016 20 20
WILMINK GROUP WG1192910
VICTOR REINZ 613720020
WILMINK GROUP WG2149381
WILMINK GROUP WG1245056
AJUSA 10188400
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 457.670 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Проекція поршня від | 0.38 мм |
| Проекція поршня до | 0.62 мм |
| Діаметр | 89.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, Vito, C-Class, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 455 ₴


