Прокладка ГБЦ Hyundai H-1/Kia Sorento 2.5 CRDi 06-11 (1.0 mm) 800.600 (ELRING)
2 181 ₴
- В наявності
- Код: EL800600
Прокладка ГБЦ Hyundai H-1/Kia Sorento 2.5 CRDi 06-11 (1.0 mm) 800.600 (ELRING)В наявності
2 181 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Hyundai H-1/Kia Sorento 2.5 CRDi 06-11 (1.0 mm)
Оригінальні номери
ASHIKA 460KK03B
Hyundai 223114A100
JAPANPARTS GT-K03B
WILMINK GROUP WG1930234
IAP QUALITY PARTS 118-21085
VICTOR REINZ 61-10244-10
VICTOR REINZ 611024410
GLASER H8494310
HERTH+BUSS J1250571
ASHIKA 46-0K-K03B
WILMINK GROUP WG1938297
BGA CH3610B
WILMINK GROUP WG1449701
Hyundai 22311-4A100
WILMINK GROUP WG1836884
JAPANPARTS GTK03B
GLASER H84943-10
IAP QUALITY PARTS 11821085
JAPKO 46K03B
FAI AutoParts HG2171A
WILMINK GROUP WG1911851
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
ASHIKA 460KK03B
Hyundai 223114A100
JAPANPARTS GT-K03B
WILMINK GROUP WG1930234
IAP QUALITY PARTS 118-21085
VICTOR REINZ 61-10244-10
VICTOR REINZ 611024410
GLASER H8494310
HERTH+BUSS J1250571
ASHIKA 46-0K-K03B
WILMINK GROUP WG1938297
BGA CH3610B
WILMINK GROUP WG1449701
Hyundai 22311-4A100
WILMINK GROUP WG1836884
JAPANPARTS GTK03B
GLASER H84943-10
IAP QUALITY PARTS 11821085
JAPKO 46K03B
FAI AutoParts HG2171A
WILMINK GROUP WG1911851
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 800.600 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1 мм |
| Товщина після затягування | 1 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, H 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 181 ₴

