
Прокладка головки циліндра 451510 (ELRING)
1 433 ₴
- В наявності
- Код: EL451510
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
GLASER H4076910
VICTOR REINZ 611002210
ELRING 451.510
VICTOR REINZ 61-10022-10
RED-LINE 34HY035
ELRING 451510
WILMINK GROUP WG1449691
IAP QUALITY PARTS 11807186P
IAP QUALITY PARTS 118-07186P
Hyundai 22311-27860
LYNXauto SH-0645
FAI AutoParts HG2167A
WILMINK GROUP WG1704720
CORECO 83403110
WILMINK GROUP WG1244042
Hyundai 2231127860
HERTH+BUSS J1250559
WILMINK GROUP WG1087608
TRISCAN 501-4310
GLASER H40769-10
LYNXauto SH0645
BGA CH7550B
TRISCAN 5014310
WILMINK GROUP WG1991697
IAP QUALITY PARTS 118-07186
WILMINK GROUP WG2149321
WILMINK GROUP WG1930153
IAP QUALITY PARTS 11807186
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GLASER H4076910
VICTOR REINZ 611002210
ELRING 451.510
VICTOR REINZ 61-10022-10
RED-LINE 34HY035
ELRING 451510
WILMINK GROUP WG1449691
IAP QUALITY PARTS 11807186P
IAP QUALITY PARTS 118-07186P
Hyundai 22311-27860
LYNXauto SH-0645
FAI AutoParts HG2167A
WILMINK GROUP WG1704720
CORECO 83403110
WILMINK GROUP WG1244042
Hyundai 2231127860
HERTH+BUSS J1250559
WILMINK GROUP WG1087608
TRISCAN 501-4310
GLASER H40769-10
LYNXauto SH0645
BGA CH7550B
TRISCAN 5014310
WILMINK GROUP WG1991697
IAP QUALITY PARTS 118-07186
WILMINK GROUP WG2149321
WILMINK GROUP WG1930153
IAP QUALITY PARTS 11807186
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 451.510 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Діаметр | 88.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 433 ₴


