Прокладка ГБЦ Opel Vectra C/Fiat Doblo 1.9 JTD 03- (0.92mm) 217.021 (ELRING)
1 065 ₴
- В наявності
- Код: EL217021
Прокладка ГБЦ Opel Vectra C/Fiat Doblo 1.9 JTD 03- (0.92mm) 217.021 (ELRING)В наявності
1 065 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Opel Vectra C/Fiat Doblo 1.9 JTD 03- (0.92mm)
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1103452
SUZUKI 1114179J510B0
OPEL 56 07 845
SWAG 40 10 5795
FAI AutoParts HG1119A
SUZUKI 11141-79J51-0B0
WILMINK GROUP WG2227381
WILMINK GROUP WG2133511
IAP QUALITY PARTS 118-16102
PAYEN AG7400
WILMINK GROUP WG1460533
WILMINK GROUP WG2133507
CORTECO 415099P
WILMINK GROUP WG2032368
SAAB 93189405
WILMINK GROUP WG2133510
WILMINK GROUP WG2133508
VICTOR REINZ 61-35580-10
TRISCAN 5012561
GUARNITAUTO 1010753852
ELRING 217.021
SAAB 93 189 405
WILMINK GROUP WG1757641
GUARNITAUTO 101075-3852
WILMINK GROUP WG1736875
AJUSA 10123910
FIAT 55202010
FEBI 105795
GUARNITAUTO 1010755252
WILMINK GROUP WG1228167
WILMINK GROUP WG1177730
MOTIVE HGA577
TRISCAN 501-2561
FIAT 46749905
WILMINK GROUP WG1003050
WILMINK GROUP WG1159690
ELRING 217021
VICTOR REINZ 613558010
IAP QUALITY PARTS 11816102
FAST FT48715
ALFA ROMEO 60 816 234
WILMINK GROUP WG1177729
OPEL 5607845
WILMINK GROUP WG1191332
ALFA ROMEO 55 202 010
BGA CH4578A
ALFA ROMEO 60816234
SWAG 40105795
WILMINK GROUP WG1145883
WILMINK GROUP WG1159691
GUARNITAUTO 101075-5252
WILMINK GROUP WG1757642
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1103452
SUZUKI 1114179J510B0
OPEL 56 07 845
SWAG 40 10 5795
FAI AutoParts HG1119A
SUZUKI 11141-79J51-0B0
WILMINK GROUP WG2227381
WILMINK GROUP WG2133511
IAP QUALITY PARTS 118-16102
PAYEN AG7400
WILMINK GROUP WG1460533
WILMINK GROUP WG2133507
CORTECO 415099P
WILMINK GROUP WG2032368
SAAB 93189405
WILMINK GROUP WG2133510
WILMINK GROUP WG2133508
VICTOR REINZ 61-35580-10
TRISCAN 5012561
GUARNITAUTO 1010753852
ELRING 217.021
SAAB 93 189 405
WILMINK GROUP WG1757641
GUARNITAUTO 101075-3852
WILMINK GROUP WG1736875
AJUSA 10123910
FIAT 55202010
FEBI 105795
GUARNITAUTO 1010755252
WILMINK GROUP WG1228167
WILMINK GROUP WG1177730
MOTIVE HGA577
TRISCAN 501-2561
FIAT 46749905
WILMINK GROUP WG1003050
WILMINK GROUP WG1159690
ELRING 217021
VICTOR REINZ 613558010
IAP QUALITY PARTS 11816102
FAST FT48715
ALFA ROMEO 60 816 234
WILMINK GROUP WG1177729
OPEL 5607845
WILMINK GROUP WG1191332
ALFA ROMEO 55 202 010
BGA CH4578A
ALFA ROMEO 60816234
SWAG 40105795
WILMINK GROUP WG1145883
WILMINK GROUP WG1159691
GUARNITAUTO 101075-5252
WILMINK GROUP WG1757642
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 217.021 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.92 мм |
| Товщина після затягування | 0.92 мм |
| Проекція поршня від | 0.101 мм |
| Проекція поршня до | 0.2 мм |
| Діаметр | 83 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, 156, Brava, Bravo, Stilo, Palio, SX4, 159, Punto, 9-3, Zafira, Grande Punto, Astra, Croma, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065 ₴

