
Прокладка ГБЦ Ford Connect 1.8DI/TDCI 02- (3 мітки) (1.32 mm) 027.072 (ELRING)
1 350 ₴
- В наявності
- Код: EL027072
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Ford Connect 1.8DI/TDCI 02- (3 мітки) (1.32mm)
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-34315-50
GLASER H07525-10
ELRING 027062
FORD 1S4Q6051HB
ELRING 027.062
MOTIVE HGF195
WILMINK GROUP WG1002740
VICTOR REINZ 613431540
FAI AutoParts HG882D
ELWIS ROYAL 26502
ELRING 027.082
CORTECO 415074P
CORECO 415112P
FORD 1131832
WILMINK GROUP WG1159627
FORD 1 477 467
ELRING 027.102
FORD 1078417
ELRING 027102
TRISCAN 501-2676
WILMINK GROUP WG1736900
FORD 1 131 832
ELRING 027112
FORD XS4Q6051BD
ELRING 027072
GLASER H0752510
ELRING 027.072
ELRING 027082
FORD XS4Q 6051BD
WILMINK GROUP WG1228145
WILMINK GROUP WG1244721
BGA CH5588I
VICTOR REINZ 61-34315-10
ELRING 027.112
TRISCAN 5012676
VICTOR REINZ 61-34315-40
VICTOR REINZ 61-34315-00
VICTOR REINZ 613431510
FORD 1 105 916
FORD 1S4Q6051HA
FORD XS4Q 6051BC
ELRING 027092
VICTOR REINZ 61-34315-20
WILMINK GROUP WG1087740
ELRING 027.092
FORD 1S4Q 6051HB
PAYEN AB5310
AJUSA 10118910
VICTOR REINZ 613431520
FORD 1 078 417
CORECO 415076P
FORD 1105916
ELWIS ROYAL 0026502
WILMINK GROUP WG1757842
FORD XS4Q6051BC
FORD 1S4Q 6051HA
VICTOR REINZ 613431500
FORD 1477467
VICTOR REINZ 61-34315-30
WILMINK GROUP WG1176566
VICTOR REINZ 613431530
VICTOR REINZ 613431550
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-34315-50
GLASER H07525-10
ELRING 027062
FORD 1S4Q6051HB
ELRING 027.062
MOTIVE HGF195
WILMINK GROUP WG1002740
VICTOR REINZ 613431540
FAI AutoParts HG882D
ELWIS ROYAL 26502
ELRING 027.082
CORTECO 415074P
CORECO 415112P
FORD 1131832
WILMINK GROUP WG1159627
FORD 1 477 467
ELRING 027.102
FORD 1078417
ELRING 027102
TRISCAN 501-2676
WILMINK GROUP WG1736900
FORD 1 131 832
ELRING 027112
FORD XS4Q6051BD
ELRING 027072
GLASER H0752510
ELRING 027.072
ELRING 027082
FORD XS4Q 6051BD
WILMINK GROUP WG1228145
WILMINK GROUP WG1244721
BGA CH5588I
VICTOR REINZ 61-34315-10
ELRING 027.112
TRISCAN 5012676
VICTOR REINZ 61-34315-40
VICTOR REINZ 61-34315-00
VICTOR REINZ 613431510
FORD 1 105 916
FORD 1S4Q6051HA
FORD XS4Q 6051BC
ELRING 027092
VICTOR REINZ 61-34315-20
WILMINK GROUP WG1087740
ELRING 027.092
FORD 1S4Q 6051HB
PAYEN AB5310
AJUSA 10118910
VICTOR REINZ 613431520
FORD 1 078 417
CORECO 415076P
FORD 1105916
ELWIS ROYAL 0026502
WILMINK GROUP WG1757842
FORD XS4Q6051BC
FORD 1S4Q 6051HA
VICTOR REINZ 613431500
FORD 1477467
VICTOR REINZ 61-34315-30
WILMINK GROUP WG1176566
VICTOR REINZ 613431530
VICTOR REINZ 613431550
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 027.072 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.27 мм |
| Товщина після затягування | 1.27 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.601 мм |
| Проекція поршня до | 0.65 мм |
| Діаметр | 83.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


