
Сальник колінвала (передній) Kia Sportage2.0 16 V 04- (37.6x49x7.5) 434.860 (ELRING)
422 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL434860
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Kia Sportage2.0 16V 04- (37.6x49x7.5)
Оригінальні номери
SKT 041305V
Hyundai 2142123000
WILMINK GROUP WG1754490
BGA OS1362
WILMINK GROUP WG1250610
WILMINK GROUP WG1766180
Hyundai 21421-23020
LYNXauto SO-0289
WILMINK GROUP WG1005013
WILMINK GROUP WG1163365
FAI AutoParts OS2191
Hyundai 21421-23000
Hyundai 2142123020
GLASER P77663-01
GLASER P7766301
SKT 041305-V
VICTOR REINZ 815397900
VICTOR REINZ 81-53979-00
WILMINK GROUP WG2236535
CORTECO 49426271
LYNXauto SO0289
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
SKT 041305V
Hyundai 2142123000
WILMINK GROUP WG1754490
BGA OS1362
WILMINK GROUP WG1250610
WILMINK GROUP WG1766180
Hyundai 21421-23020
LYNXauto SO-0289
WILMINK GROUP WG1005013
WILMINK GROUP WG1163365
FAI AutoParts OS2191
Hyundai 21421-23000
Hyundai 2142123020
GLASER P77663-01
GLASER P7766301
SKT 041305-V
VICTOR REINZ 815397900
VICTOR REINZ 81-53979-00
WILMINK GROUP WG2236535
CORTECO 49426271
LYNXauto SO0289
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 434.860 |
| Внутрішній діаметр | 37.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 49 мм |
| Висота | 7.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Lantra, Coupe, Carens, I30, Matrix, Pro Ceed, Tucson, Elantra, Highway, Sportage, Cerato, Ceed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴


