Сальник розпочила MB E-class (W211) 02-09 (32x43x7) 906.400 (ELRING)
491 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL906400
Сальник розпочила MB E-class (W211) 02-09 (32x43x7) 906.400 (ELRING)В наявності
491 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розпочила MB E-class (W211) 02-09 (32x43x7)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1195693
MERCEDES A 012 997 16 46
MERCEDES A0129971646
CORECO 20034087B
MERCEDES 0129971646
WILMINK GROUP WG1226610
MERCEDES 012 997 16 46
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1195693
MERCEDES A 012 997 16 46
MERCEDES A0129971646
CORECO 20034087B
MERCEDES 0129971646
WILMINK GROUP WG1226610
MERCEDES 012 997 16 46
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 906.400 |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 491 ₴

