Прокладка ГБЦ VW Caddy 2.0SDI 03- (2 метки) (1.51mm) 504.120 (ELRING)
1 871 ₴
- В наявності
- Код: EL504120
Прокладка ГБЦ VW Caddy 2.0SDI 03- (2 метки) (1.51mm) 504.120 (ELRING)В наявності
1 871 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW Caddy 2.0SDI 03- (2 метки) (1.51mm)
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG2297092
WILMINK GROUP WG1103410
ELRING 150.791
VICTOR REINZ 613435010
WILMINK GROUP WG1756861
VICTOR REINZ 613435000
VICTOR REINZ 613481020
WILMINK GROUP WG2270015
TRISCAN 50185153
WILMINK GROUP WG1003074
ELRING 504120
TRISCAN 501-85153
CORTECO 414152P
AJUSA 10168810
AUDI 038 103 383 CJ
AJUSA 10168210
ELRING 150791
VICTOR REINZ 61-34350-00
WILMINK GROUP WG1227512
WILMINK GROUP WG1751549
WILMINK GROUP WG1087475
VICTOR REINZ 61-34350-20
AUDI 038103383CJ
WXQP 120953
WILMINK GROUP WG1103418
VICTOR REINZ 61-34350-10
ELRING 504.120
WILMINK GROUP WG1177814
WILMINK GROUP WG1087352
VICTOR REINZ 61-34810-10
WXQP 313501
ELRING 504.150
ELRING 504.110
VICTOR REINZ 61-34810-20
WILMINK GROUP WG1003073
ELRING 504110
WILMINK GROUP WG1090922
GLASER H18007-10
VICTOR REINZ 613481010
GLASER H1800710
ELRING 504150
VICTOR REINZ 613435020
CORTECO 415016P
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG2297092
WILMINK GROUP WG1103410
ELRING 150.791
VICTOR REINZ 613435010
WILMINK GROUP WG1756861
VICTOR REINZ 613435000
VICTOR REINZ 613481020
WILMINK GROUP WG2270015
TRISCAN 50185153
WILMINK GROUP WG1003074
ELRING 504120
TRISCAN 501-85153
CORTECO 414152P
AJUSA 10168810
AUDI 038 103 383 CJ
AJUSA 10168210
ELRING 150791
VICTOR REINZ 61-34350-00
WILMINK GROUP WG1227512
WILMINK GROUP WG1751549
WILMINK GROUP WG1087475
VICTOR REINZ 61-34350-20
AUDI 038103383CJ
WXQP 120953
WILMINK GROUP WG1103418
VICTOR REINZ 61-34350-10
ELRING 504.120
WILMINK GROUP WG1177814
WILMINK GROUP WG1087352
VICTOR REINZ 61-34810-10
WXQP 313501
ELRING 504.150
ELRING 504.110
VICTOR REINZ 61-34810-20
WILMINK GROUP WG1003073
ELRING 504110
WILMINK GROUP WG1090922
GLASER H18007-10
VICTOR REINZ 613481010
GLASER H1800710
ELRING 504150
VICTOR REINZ 613435020
CORTECO 415016P
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 504.120 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.62 мм |
| Товщина після затягування | 1.62 мм |
| Проекція поршня від | 1.01 мм |
| Проекція поршня до | 1 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 871 ₴

