
Прокладка головки циліндра 718351 (ELRING)
1 166 ₴
- В наявності
- Код: EL718351
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
OPEL 3 646 407
WILMINK GROUP WG1321187
PATRON PG20341
VICTOR REINZ 61-10039-40
BGA CH2301D
WILMINK GROUP WG1757074
GLASER H84837-40
CITROËN 0209JS
HERTH+BUSS J1253087
ELRING 718.351
WILMINK GROUP WG1929829
OPEL 3646407
WILMINK GROUP WG1497519
WILMINK GROUP WG1103638
FORD 1866566
FORD 1 698 968
WILMINK GROUP WG1321177
GLASER H40595-40
CORECO 49409490
TRISCAN 501-55105
WILMINK GROUP WG1704490
FORD AV6Q-6051-EC
CITROËN 0209JK
ELWIS ROYAL 0044245
CORTECO 49366748
GLASER H4059540
WILMINK GROUP WG1178036
GLASER H8483740
GUARNITAUTO 101535-5255
WILMINK GROUP WG1321172
CITROËN 0209.JK
FORD AV6Q-6051-ED
VICTOR REINZ 61-37940-40
WILMINK GROUP WG1701234
PAYEN AH7280
FORD AV6Q6051EC
GUARNITAUTO 1015355255
VICTOR REINZ 611003940
AJUSA 10224440
WILMINK GROUP WG2133557
WILMINK GROUP WG1923375
FORD 2188005
CITROезіяN 9676158280
WILMINK GROUP WG2133552
PATRON PG2-0341
FORD AV6Q-6051-JA
ELRING 718351
FORD AV6Q6051JA
WILMINK GROUP WG1929808
WILMINK GROUP WG1957170
FORD AV6Q6051ED
FAI AutoParts HG1632D
VICTOR REINZ 613794040
ELWIS ROYAL 44245
VOLVO 31330928
FORD 1698968
CITROËN 0209.JS
WILMINK GROUP WG1449737
VOLVO 31 422 362
MITSUBISHI MN982461
FORD 1 866 566
TRISCAN 50155105
VOLVO 31422362
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
OPEL 3 646 407
WILMINK GROUP WG1321187
PATRON PG20341
VICTOR REINZ 61-10039-40
BGA CH2301D
WILMINK GROUP WG1757074
GLASER H84837-40
CITROËN 0209JS
HERTH+BUSS J1253087
ELRING 718.351
WILMINK GROUP WG1929829
OPEL 3646407
WILMINK GROUP WG1497519
WILMINK GROUP WG1103638
FORD 1866566
FORD 1 698 968
WILMINK GROUP WG1321177
GLASER H40595-40
CORECO 49409490
TRISCAN 501-55105
WILMINK GROUP WG1704490
FORD AV6Q-6051-EC
CITROËN 0209JK
ELWIS ROYAL 0044245
CORTECO 49366748
GLASER H4059540
WILMINK GROUP WG1178036
GLASER H8483740
GUARNITAUTO 101535-5255
WILMINK GROUP WG1321172
CITROËN 0209.JK
FORD AV6Q-6051-ED
VICTOR REINZ 61-37940-40
WILMINK GROUP WG1701234
PAYEN AH7280
FORD AV6Q6051EC
GUARNITAUTO 1015355255
VICTOR REINZ 611003940
AJUSA 10224440
WILMINK GROUP WG2133557
WILMINK GROUP WG1923375
FORD 2188005
CITROезіяN 9676158280
WILMINK GROUP WG2133552
PATRON PG2-0341
FORD AV6Q-6051-JA
ELRING 718351
FORD AV6Q6051JA
WILMINK GROUP WG1929808
WILMINK GROUP WG1957170
FORD AV6Q6051ED
FAI AutoParts HG1632D
VICTOR REINZ 613794040
ELWIS ROYAL 44245
VOLVO 31330928
FORD 1698968
CITROËN 0209.JS
WILMINK GROUP WG1449737
VOLVO 31 422 362
MITSUBISHI MN982461
FORD 1 866 566
TRISCAN 50155105
VOLVO 31422362
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 718.351 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.45 мм |
| Товщина після затягування | 1.45 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Проекція поршня від | 0.784 мм |
| Проекція поршня до | 0.886 мм |
| Діаметр | 76.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Toyota, Opel, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 308, Jumpy, Grand C4 Spacetourer, C-Max, Transit Connect, C3, C30, C4, C5, Partner, Transit Courier, Traveller , Expert, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, 4008, Proace City Verso, 408, Focus, 207, 208, Grandland / Grandland X, Combo, 508, C-Elysee, S-Max, V40, V50, S60, V70, Mondeo, S80, ASX, Proace, Proace City, Crossland X / Crossland, Scudo, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 166 ₴


