
Сальник розподівала (задній) VW Caddy IV 1.0/1.2/1.4TSI 15- (24x39x8) 242.620 (ELRING)
298 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL242620
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник распредвала (задний) VW Caddy IV 1.0/1.2/1.4TSI 15- (24x39x8)
Оригінальні номери
FAI AutoParts OS1936
CORTECO 20037127B
PAYEN NA5458
WILMINK GROUP WG1250418
TOPRAN 116 213
WILMINK GROUP WG1191535
ELWIS ROYAL 8456067
AUDI 04E 103 085 AC
AUDI 04E 103 085 E
WILMINK GROUP WG1754073
AUDI 04E103085AC
AUDI 04E103085E
SKT 041310-FP
AUDI 04E 103 085
WILMINK GROUP WG1429223
AUDI 04E103085
WILMINK GROUP WG1705818
WILMINK GROUP WG1441800
SKT 041310FP
VICTOR REINZ 81-42734-00
FEBI 43536
WILMINK GROUP WG1226685
SWAG 30 94 3536
VIKA 11031192401
GLASER P77844-01
GLASER P7784401
TOPRAN 116213
SWAG 30943536
WILMINK GROUP WG1163641
VICTOR REINZ 814273400
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
FAI AutoParts OS1936
CORTECO 20037127B
PAYEN NA5458
WILMINK GROUP WG1250418
TOPRAN 116 213
WILMINK GROUP WG1191535
ELWIS ROYAL 8456067
AUDI 04E 103 085 AC
AUDI 04E 103 085 E
WILMINK GROUP WG1754073
AUDI 04E103085AC
AUDI 04E103085E
SKT 041310-FP
AUDI 04E 103 085
WILMINK GROUP WG1429223
AUDI 04E103085
WILMINK GROUP WG1705818
WILMINK GROUP WG1441800
SKT 041310FP
VICTOR REINZ 81-42734-00
FEBI 43536
WILMINK GROUP WG1226685
SWAG 30 94 3536
VIKA 11031192401
GLASER P77844-01
GLASER P7784401
TOPRAN 116213
SWAG 30943536
WILMINK GROUP WG1163641
VICTOR REINZ 814273400
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 242.620 |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Висота | 8 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Load Up, Superb, Caddy, Polo, Mii, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, UP!, Golf, Q3, Alhambra, Formentor, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴




