Прокладка ГБЦ Ford Focus/C-Max/Peugeot 3008/5008/Citroen Jumper/C5 2.0D/2.2D 09- (1.35mm) (3 метки) 228.532 (ELRING)
1 848 ₴
- В наявності
- Код: EL228532
Прокладка ГБЦ Ford Focus/C-Max/Peugeot 3008/5008/Citroen Jumper/C5 2.0D/2.2D 09- (1.35mm) (3 метки) 228.532 (ELRING)В наявності
1 848 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Ford Focus/C-Max/Peugeot 3008/5008/Citroen Jumper/C5 2.0D/2.2D 09- (1.35mm) (3 метки)
Оригінальні номери
AJUSA 10223220
ELRING 228531
FORD 1876008
OPEL 3648402
WILMINK GROUP WG1791269
FORD DS7Q6051CB
WILMINK GROUP WG1923390
WILMINK GROUP WG1957147
BGA CH1402C
FORD 1 876 008
VICTOR REINZ 611021220
WILMINK GROUP WG2184866
VICTOR REINZ 61-10212-20
CITROËN 98 418 253 80
TRISCAN 501-1010
ELRING 228.532
OPEL 3 648 402
ELRING 228.531
HERTH+BUSS J1252184
CITROËN 9807092480
GLASER H8490420
TRISCAN 5011010
WILMINK GROUP WG1892499
CITROезіяN 9841825380
WILMINK GROUP WG1779230
CITROËN 98 070 924 80
OPEL 36 48 402
ELRING 228532
ELRING 228.530
FORD DS7Q 6051 CB
GLASER H84904-20
FAI AutoParts HG2281B
TOYOTA SU001-A3983
CORECO 49409507
ELRING 228530
TOYOTA SU001A3983
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
AJUSA 10223220
ELRING 228531
FORD 1876008
OPEL 3648402
WILMINK GROUP WG1791269
FORD DS7Q6051CB
WILMINK GROUP WG1923390
WILMINK GROUP WG1957147
BGA CH1402C
FORD 1 876 008
VICTOR REINZ 611021220
WILMINK GROUP WG2184866
VICTOR REINZ 61-10212-20
CITROËN 98 418 253 80
TRISCAN 501-1010
ELRING 228.532
OPEL 3 648 402
ELRING 228.531
HERTH+BUSS J1252184
CITROËN 9807092480
GLASER H8490420
TRISCAN 5011010
WILMINK GROUP WG1892499
CITROезіяN 9841825380
WILMINK GROUP WG1779230
CITROËN 98 070 924 80
OPEL 36 48 402
ELRING 228532
ELRING 228.530
FORD DS7Q 6051 CB
GLASER H84904-20
FAI AutoParts HG2281B
TOYOTA SU001-A3983
CORECO 49409507
ELRING 228530
TOYOTA SU001A3983
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 228.532 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.35 мм |
| Товщина після затягування | 1.35 мм |
| Проекція поршня від | 0.55 мм |
| Проекція поршня до | 0.6 мм |
| Діаметр | 86.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel, Ford |
| Сумісність з моделлю | Boxer, DS5, 308, Jumper, Jumpy, C-Max, C4, C5, Kuga, Traveller , Expert, Focus, C5 Aircross, Grandland / Grandland X, 508, S-Max, Mondeo, Proace |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 848 ₴

