Прокладка ГБЦ Hyundai Santa Fe 2.2CRDi 09- (1.3 mm) 514.281 (ELRING)
2 017 ₴
- В наявності
- Код: EL514281
Прокладка ГБЦ Hyundai Santa Fe 2.2CRDi 09- (1.3 mm) 514.281 (ELRING)В наявності
2 017 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Hyundai Santa Fe 2.2CRDi 09- (1.3 mm)
Оригінальні номери
NPS H125I53
BGA CH7526A
WILMINK GROUP WG1449785
VICTOR REINZ 611001610
WILMINK GROUP WG1779252
CORTECO 83403108
GUARNITAUTO 1020425252
WILMINK GROUP WG2149319
WILMINK GROUP WG2133584
WILMINK GROUP WG1911855
HERTH+BUSS J1250581
GLASER H4076610
RED-LINE 34HY066
GLASER H40766-10
WILMINK GROUP WG1244032
Hyundai 223112F100
WILMINK GROUP WG1193299
Hyundai 22311-2F100
WILMINK GROUP WG1991688
WILMINK GROUP WG1704714
FAI AutoParts HG2181A
GUARNITAUTO 102042-5252
VICTOR REINZ 61-10016-10
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
NPS H125I53
BGA CH7526A
WILMINK GROUP WG1449785
VICTOR REINZ 611001610
WILMINK GROUP WG1779252
CORTECO 83403108
GUARNITAUTO 1020425252
WILMINK GROUP WG2149319
WILMINK GROUP WG2133584
WILMINK GROUP WG1911855
HERTH+BUSS J1250581
GLASER H4076610
RED-LINE 34HY066
GLASER H40766-10
WILMINK GROUP WG1244032
Hyundai 223112F100
WILMINK GROUP WG1193299
Hyundai 22311-2F100
WILMINK GROUP WG1991688
WILMINK GROUP WG1704714
FAI AutoParts HG2181A
GUARNITAUTO 102042-5252
VICTOR REINZ 61-10016-10
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 514.281 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.3 мм |
| Товщина після затягування | 1.3 мм |
| Діаметр | 86.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Carnival, Grandeur, Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 017 ₴

