Прокладка головки циліндра 353264 (ELRING)
2 736 ₴
- В наявності
- Код: EL353264
Прокладка головки циліндра 353264 (ELRING)В наявності
2 736 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
ELWIS ROYAL 0015474
LYNXauto SH-0502
VICTOR REINZ 61-37625-00
WILMINK GROUP WG1103608
ELWIS ROYAL 15474
WILMINK GROUP WG1930012
WILMINK GROUP WG1449655
Stark SKGCH0470401
JP GROUP 1419300100
AJUSA 10189200
RIDEX 318G0402
WILMINK GROUP WG1003407
BMW 11127563412
WILMINK GROUP WG1192134
WILMINK GROUP WG1228445
VICTOR REINZ 613762500
WILMINK GROUP WG2047117
CORTECO 415417P
BMW 11 12 7 563 412
Stark SKGCH-0470401
GUARNITAUTO 102270-5250
LYNXauto SH0502
BGA CH8549
WILMINK GROUP WG1758374
FAI AutoParts HG1724
GUARNITAUTO 1022705250
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
ELWIS ROYAL 0015474
LYNXauto SH-0502
VICTOR REINZ 61-37625-00
WILMINK GROUP WG1103608
ELWIS ROYAL 15474
WILMINK GROUP WG1930012
WILMINK GROUP WG1449655
Stark SKGCH0470401
JP GROUP 1419300100
AJUSA 10189200
RIDEX 318G0402
WILMINK GROUP WG1003407
BMW 11127563412
WILMINK GROUP WG1192134
WILMINK GROUP WG1228445
VICTOR REINZ 613762500
WILMINK GROUP WG2047117
CORTECO 415417P
BMW 11 12 7 563 412
Stark SKGCH-0470401
GUARNITAUTO 102270-5250
LYNXauto SH0502
BGA CH8549
WILMINK GROUP WG1758374
FAI AutoParts HG1724
GUARNITAUTO 1022705250
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 353.264 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.48 мм |
| Товщина після затягування | 0.48 мм |
| Діаметр | 84.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, Z4, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 736 ₴

