
Колодки гальмівні (передні) Audi Q7 06-15/Porsche Cayenne/VW Touareg 02-10 302043 (VALEO)
2 285 ₴
- В наявності
- Код: VAL302043
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi Q7 06-15/Porsche Cayenne/VW Touareg 02-10
Оригінальні номери
PORSCHE 95535193916
Zimmermann 23693.965.1
TRUSTING 670.0
ATE 13.0470-4992.2
VALEO DEL302043
MEYLE 025 236 9317
Blue Print ADV184247
RIDEX 402B0156
TEXTAR 2369302
MEYLE 025 236 9217/PD
Brembo P 85 065
Zimmermann 23693.165.1
SWAG 30 91 6936
VIKA 66981520301
Maxgear 19-0862
OPEN PARTS BPA0994.00
DENCKERMANN B111112
PORSCHE 95535193915
AUDI 7L0698151R
ATE 13.0460-4992.2
DELPHI LP1997
TEXTAR 2369381
SKF VKBP 80370
VAICO V10-8189
HELLA 8DB 355 018-691
VAICO V10-8190
PORSCHE 95535193914
A.B.S. 37391
TOPRAN 111 583
PORSCHE 95535193913
PORSCHE 95535193912
PORSCHE 95535193910
AUDI 4L0698151A
VALEO 598656
MEYLE 025 236 9317/PD
AUDI 4L0698151C
AUDI 4L0698151B
AUDI 7L0698151J
AUDI 7L0698151P
BOSCH 0 986 424 739
SWAG 30 91 6460
MEYLE 025 236 9217
Blue Print ADV184242
Stark SKBP-0010156
PORSCHE 95535193911
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
PORSCHE 95535193916
Zimmermann 23693.965.1
TRUSTING 670.0
ATE 13.0470-4992.2
VALEO DEL302043
MEYLE 025 236 9317
Blue Print ADV184247
RIDEX 402B0156
TEXTAR 2369302
MEYLE 025 236 9217/PD
Brembo P 85 065
Zimmermann 23693.165.1
SWAG 30 91 6936
VIKA 66981520301
Maxgear 19-0862
OPEN PARTS BPA0994.00
DENCKERMANN B111112
PORSCHE 95535193915
AUDI 7L0698151R
ATE 13.0460-4992.2
DELPHI LP1997
TEXTAR 2369381
SKF VKBP 80370
VAICO V10-8189
HELLA 8DB 355 018-691
VAICO V10-8190
PORSCHE 95535193914
A.B.S. 37391
TOPRAN 111 583
PORSCHE 95535193913
PORSCHE 95535193912
PORSCHE 95535193910
AUDI 4L0698151A
VALEO 598656
MEYLE 025 236 9317/PD
AUDI 4L0698151C
AUDI 4L0698151B
AUDI 7L0698151J
AUDI 7L0698151P
BOSCH 0 986 424 739
SWAG 30 91 6460
MEYLE 025 236 9217
Blue Print ADV184242
Stark SKBP-0010156
PORSCHE 95535193911
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 302043 |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 106.3 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7, Sharan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 285 ₴






