
Колодки гальмівні (задние) MB E-class (W211/W212)/S-class (W220/W221) 98- 302039 (VALEO)
1 226 ₴
- В наявності
- Код: VAL302039
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задние) MB E-class (W211/W212)/S-class (W220/W221) 98-
Оригінальні номери
TEXTAR 2333403
ATE 13.0470-7259.2
MEYLE 025 233 3416
VALEO 598637
SWAG 10 91 6451
BOSCH 0 986 424 699
Zimmermann 23334.165.1
TRUSTING 584.0
VAICO V30-8149
MERCEDES 007420672095
Brembo P 50 052
A.B.S. 37319
MEYLE 025 233 3516/PD
RIDEX 402B0068
Stark SKBP-0010067
HELLA 8DB 355 018-751
TEXTAR 2333481
ATE 13.0460-7259.2
MEYLE 025 233 3416/PD
Zimmermann 23334.965.1
TOPRAN 401 431
DON PCP1003
OPEN PARTS BPA0991.00
Maxgear 19-0593
DELPHI LP1868
SKF VKBP 90065
MEYLE 025 233 3516
Blue Print ADU174203
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
TEXTAR 2333403
ATE 13.0470-7259.2
MEYLE 025 233 3416
VALEO 598637
SWAG 10 91 6451
BOSCH 0 986 424 699
Zimmermann 23334.165.1
TRUSTING 584.0
VAICO V30-8149
MERCEDES 007420672095
Brembo P 50 052
A.B.S. 37319
MEYLE 025 233 3516/PD
RIDEX 402B0068
Stark SKBP-0010067
HELLA 8DB 355 018-751
TEXTAR 2333481
ATE 13.0460-7259.2
MEYLE 025 233 3416/PD
Zimmermann 23334.965.1
TOPRAN 401 431
DON PCP1003
OPEN PARTS BPA0991.00
Maxgear 19-0593
DELPHI LP1868
SKF VKBP 90065
MEYLE 025 233 3516
Blue Print ADU174203
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, SL, E Class |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 302039 |
| Висота | 59.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота зовнішньої накладки | 57.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 226 ₴






