
Колодки гальмівні дискові SUZUKI S-CROSS, SX4 S-CROSS, VITARA 1.0-1.6D 08.13- P79 032 (Brembo)
2 310 ₴
- В наявності
- Код: BRMP79032
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
колодки гальмівні дискові SUZUKI S-CROSS, SX4 S-CROSS, VITARA 1.0-1.6D 08.13-
Аналоги
Оригінальні номери
AISIN BPSZ-1010
FTE BL2808A1
A.B.S. 35031
FEBI 116275
Brembo P 79 032
JAPANPARTS PA-821AF
HERTH+BUSS J3608000
ICER 182175
LPR 05P1967
SUZUKI 5581061M00
BOSCH 0 986 494 742
BOSCH 0 986 494 746
ATE 13.0460-5656.2
CHAMPION 573777CH
BORG & BECK BBP2465
BREMSI BP3603
FERODO FDB4884
EUROREPAR 1667813580
BOSCH 0 986 494 936
HELLA 8DB 355 021-461
JURID 573777J
Колодки гальмівні
Аналоги
Оригінальні номери
AISIN BPSZ-1010
FTE BL2808A1
A.B.S. 35031
FEBI 116275
Brembo P 79 032
JAPANPARTS PA-821AF
HERTH+BUSS J3608000
ICER 182175
LPR 05P1967
SUZUKI 5581061M00
BOSCH 0 986 494 742
BOSCH 0 986 494 746
ATE 13.0460-5656.2
CHAMPION 573777CH
BORG & BECK BBP2465
BREMSI BP3603
FERODO FDB4884
EUROREPAR 1667813580
BOSCH 0 986 494 936
HELLA 8DB 355 021-461
JURID 573777J
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дискові |
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P79032 |
| Ширина | 142 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 55 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310 ₴


