Колодки тормозные (передние) Toyota Auris II/Corolla 12- (Bosch) ADT342198 (Blue Print)
1 653 ₴
- В наявності
- Код: ADT342198
Колодки тормозные (передние) Toyota Auris II/Corolla 12- (Bosch) ADT342198 (Blue Print)В наявності
1 653 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Toyota Auris II/Corolla 12- (Bosch)
Оригинальные номера
Zimmermann 25698.190.2
MINTEX MDB3334
DENCKERMANN B111301
FEBI 170291
KAWE 156102
TOYOTA 446502391
FERODO FDB4648
DELPHI LP2691
BOSCH 986494676
MEYLE 025 256 9819/PD
Remsa 156102
BOSCH 0 986 494 676
BORG & BECK BBP2441
Roadhouse 21561.02
Remsa 1561.02
RED-LINE 27TO088
LPR 05P1784
Brembo P83150
HELLA 8DB 355 020-281
JAPKO 502000
TRUSTING 10140
HELLA 8DB355020281
PROFIT 50002030
PROFIT 5000-2030
TOYOTA 04465-02390
SKF VKBP80429A
FTE BL2768A1
JAPANPARTS PA-2000AF
SKF VKBP 80429 A
MEYLE 025 256 9819
NIPPARTS N3602150
Brembo P 83 150
JURATEK JCP8169
AISIN SN178P
TOYOTA 446502390
AISIN BPTO1020
CIFAM 822-998-0
ICER 182129
TRW GDB3598
FOMAR FO 261981
Roadhouse 2156102
TOYOTA 04465-02391
AISIN BPTO-1020
MEYLE 252569819
KAWE 1561 02
HERTH+BUSS J3602025
MEYLE 0252569819PD
Zimmermann 256981902
AKRON-MALÒ 1051159
TRUSTING 1014.0
TEXTAR 2569801
FOMAR FO261981
DON PCP1227
EUROBRAKE 5502224599
FTE 9010975
A.B.S. 35025
JAPANPARTS PA2000AF
CIFAM 8229980
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
Zimmermann 25698.190.2
MINTEX MDB3334
DENCKERMANN B111301
FEBI 170291
KAWE 156102
TOYOTA 446502391
FERODO FDB4648
DELPHI LP2691
BOSCH 986494676
MEYLE 025 256 9819/PD
Remsa 156102
BOSCH 0 986 494 676
BORG & BECK BBP2441
Roadhouse 21561.02
Remsa 1561.02
RED-LINE 27TO088
LPR 05P1784
Brembo P83150
HELLA 8DB 355 020-281
JAPKO 502000
TRUSTING 10140
HELLA 8DB355020281
PROFIT 50002030
PROFIT 5000-2030
TOYOTA 04465-02390
SKF VKBP80429A
FTE BL2768A1
JAPANPARTS PA-2000AF
SKF VKBP 80429 A
MEYLE 025 256 9819
NIPPARTS N3602150
Brembo P 83 150
JURATEK JCP8169
AISIN SN178P
TOYOTA 446502390
AISIN BPTO1020
CIFAM 822-998-0
ICER 182129
TRW GDB3598
FOMAR FO 261981
Roadhouse 2156102
TOYOTA 04465-02391
AISIN BPTO-1020
MEYLE 252569819
KAWE 1561 02
HERTH+BUSS J3602025
MEYLE 0252569819PD
Zimmermann 256981902
AKRON-MALÒ 1051159
TRUSTING 1014.0
TEXTAR 2569801
FOMAR FO261981
DON PCP1227
EUROBRAKE 5502224599
FTE 9010975
A.B.S. 35025
JAPANPARTS PA2000AF
CIFAM 8229980
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADT342198 |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 653 ₴

