Колодки тормозные (передние) Toyota Camry 06-/Lexus ES 06-18 ADT342189 (Blue Print)
1 187 ₴
- В наявності
- Код: ADT342189
Колодки тормозные (передние) Toyota Camry 06-/Lexus ES 06-18 ADT342189 (Blue Print)В наявності
1 187 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Toyota Camry 06-/Lexus ES 06-18
Оригинальные номера
LEXUS 04465-YZZEG
TOYOTA 04465-YZZEG
Brembo P 83 117X
ICER 181764
Zimmermann 243501752
PROFIT 50002014
TOYOTA 446533450
LEXUS 446533450
PROFIT 5005-2014
AISIN BPTO-1022
PROFIT 5000-2014 C
TRUSTING 899.0
TOYOTA 04465-07010
LEXUS 04465-07010
BOSCH 0 986 494 430
TOYOTA 04465-06070
LEXUS 04465-33470
TOYOTA 04465-33470
Brembo P83117
TOYOTA 04465-06131
Zimmermann 24350.175.2
LEXUS 04465YZZEG
TOYOTA 04465YZZEG
TOYOTA 04465-33440
LEXUS 04465-33440
MINTEX MDB2788
DON PCP1142
TOYOTA 04465-06080
FTE BL2520A1
PROFIT 50002014C
ATE 13046057642
BORG & BECK BBP2026
HELLA 8DB355012401
LEXUS 446506110
TOYOTA 446506110
HELLA 8DB 355 012-401
HERTH+BUSS J3602006
TOYOTA 446506070
TEXTAR 2435001
PROFIT 5000-2014
TOYOTA 446533471
LEXUS 446533471
LEXUS 04465-33471
TOYOTA 04465-33471
AISIN SN947
Brembo P83117X
BOSCH 986494430
CIFAM 822-882-0
LEXUS 04465-07011
TOYOTA 04465-07011
DENCKERMANN B111062
TOYOTA 04465-06130
Brembo P 83 117
RED-LINE 27TO106
TOYOTA 04465-33450
LEXUS 04465-33450
LEXUS 446506100
TOYOTA 446533470
TOYOTA 446506100
LEXUS 446533470
PROFIT 50052014
DELPHI LP2169
JAPANPARTS PA-277AF
TOYOTA 446533440
LEXUS 446533440
ATE 13.0460-5764.2
TOYOTA 446506080
AISIN BPTO1022
VALEO 610369
NIPPARTS N3602141
FEBI 170789
SKF VKBP80642
FERODO FDB1991
TOYOTA 446506130
AKRON-MALÒ 1051331
TRW GDB3429
SKF VKBP 80642
EUROBRAKE 55022245113
JAPKO 50277
CIFAM 8228820
TOYOTA 446506131
TOYOTA 446507011
LEXUS 446507011
TOYOTA 04465-06140
TOYOTA 446506140
JAPANPARTS PA277AF
TOYOTA 04465-06110
LEXUS 04465-06110
TRUSTING 8990
A.B.S. 37677
TOYOTA 446507010
LEXUS 446507010
LEXUS 04465-06100
TOYOTA 04465-06100
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
LEXUS 04465-YZZEG
TOYOTA 04465-YZZEG
Brembo P 83 117X
ICER 181764
Zimmermann 243501752
PROFIT 50002014
TOYOTA 446533450
LEXUS 446533450
PROFIT 5005-2014
AISIN BPTO-1022
PROFIT 5000-2014 C
TRUSTING 899.0
TOYOTA 04465-07010
LEXUS 04465-07010
BOSCH 0 986 494 430
TOYOTA 04465-06070
LEXUS 04465-33470
TOYOTA 04465-33470
Brembo P83117
TOYOTA 04465-06131
Zimmermann 24350.175.2
LEXUS 04465YZZEG
TOYOTA 04465YZZEG
TOYOTA 04465-33440
LEXUS 04465-33440
MINTEX MDB2788
DON PCP1142
TOYOTA 04465-06080
FTE BL2520A1
PROFIT 50002014C
ATE 13046057642
BORG & BECK BBP2026
HELLA 8DB355012401
LEXUS 446506110
TOYOTA 446506110
HELLA 8DB 355 012-401
HERTH+BUSS J3602006
TOYOTA 446506070
TEXTAR 2435001
PROFIT 5000-2014
TOYOTA 446533471
LEXUS 446533471
LEXUS 04465-33471
TOYOTA 04465-33471
AISIN SN947
Brembo P83117X
BOSCH 986494430
CIFAM 822-882-0
LEXUS 04465-07011
TOYOTA 04465-07011
DENCKERMANN B111062
TOYOTA 04465-06130
Brembo P 83 117
RED-LINE 27TO106
TOYOTA 04465-33450
LEXUS 04465-33450
LEXUS 446506100
TOYOTA 446533470
TOYOTA 446506100
LEXUS 446533470
PROFIT 50052014
DELPHI LP2169
JAPANPARTS PA-277AF
TOYOTA 446533440
LEXUS 446533440
ATE 13.0460-5764.2
TOYOTA 446506080
AISIN BPTO1022
VALEO 610369
NIPPARTS N3602141
FEBI 170789
SKF VKBP80642
FERODO FDB1991
TOYOTA 446506130
AKRON-MALÒ 1051331
TRW GDB3429
SKF VKBP 80642
EUROBRAKE 55022245113
JAPKO 50277
CIFAM 8228820
TOYOTA 446506131
TOYOTA 446507011
LEXUS 446507011
TOYOTA 04465-06140
TOYOTA 446506140
JAPANPARTS PA277AF
TOYOTA 04465-06110
LEXUS 04465-06110
TRUSTING 8990
A.B.S. 37677
TOYOTA 446507010
LEXUS 446507010
LEXUS 04465-06100
TOYOTA 04465-06100
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADT342189 |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.4 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187 ₴

