Колодки тормозные (задние) Toyota Corolla 01-08/Prius 00-09/Yaris/Celica 99-05 ADT342114 (Blue Print)
733 ₴
- В наявності
- Код: ADT342114
Колодки тормозные (задние) Toyota Corolla 01-08/Prius 00-09/Yaris/Celica 99-05 ADT342114 (Blue Print)В наявності
733 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (задние) Toyota Corolla 01-08/Prius 00-09/Yaris/Celica 99-05
Оригинальные номера
AKRON-MALÒ 1050301
Brembo P 83 052
TOYOTA 446652010
AISIN ASN-2100
DON PCP1225
Roadhouse 274102
KAWE 74102
AISIN SN106P
VAICO V700034
Remsa 0741.02
JAPANPARTS PP-203AF
JAPANPARTS PP203AF
AISIN BPTO2005
AISIN SS106-S
Remsa 74102
TOYOTA 446652040
DENCKERMANN B110871
CIFAM 8224240
TOYOTA 446652020
EUROBRAKE 5502224557
MINTEX MDB2014
SKF VKBP90559A
TOYOTA 04466-20090
JURATEK JCP1395
CIFAM 822-424-0
TOYOTA 446652030
FEBI 116306
BOSCH 986424630
SKF VKBP 90559 A
TRUSTING 4390
TOYOTA 446652050
AISIN ASN2100
AISIN SS106S
TRW GDB3243
JAPKO 51203
FOMAR FO679181
FTE 9010465
TEXTAR 2352101
TOYOTA 04466-52040
AISIN BPTO-2005
VAICO V70-0034
TOYOTA 04466-52090
TOYOTA 04466-52060
MEYLE 025 235 2114/W
DELPHI LP1513
ICER 181607
TOYOTA 446652060
FERODO FDB1395
TRUSTING 439.0
HELLA 8DB 355 017-221
KAWE 0741 02
BORG & BECK BBP1712
RED-LINE 27TO041
FTE BL1880A2
MEYLE 0252352114W
BOSCH 0 986 424 630
TOYOTA 04466YZZD5
TOYOTA 04466-52020
TOYOTA 04466-52030
Brembo P83052
TOYOTA 04466-52010
A.B.S. 37136
HELLA 8DB355017221
TOYOTA 446620090
FOMAR FO 679181
Roadhouse 2741.02
TOYOTA 04466-52050
NIPPARTS J3612018
TOYOTA 446652090
TOYOTA 04466-YZZD5
HERTH+BUSS J3612018
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
AKRON-MALÒ 1050301
Brembo P 83 052
TOYOTA 446652010
AISIN ASN-2100
DON PCP1225
Roadhouse 274102
KAWE 74102
AISIN SN106P
VAICO V700034
Remsa 0741.02
JAPANPARTS PP-203AF
JAPANPARTS PP203AF
AISIN BPTO2005
AISIN SS106-S
Remsa 74102
TOYOTA 446652040
DENCKERMANN B110871
CIFAM 8224240
TOYOTA 446652020
EUROBRAKE 5502224557
MINTEX MDB2014
SKF VKBP90559A
TOYOTA 04466-20090
JURATEK JCP1395
CIFAM 822-424-0
TOYOTA 446652030
FEBI 116306
BOSCH 986424630
SKF VKBP 90559 A
TRUSTING 4390
TOYOTA 446652050
AISIN ASN2100
AISIN SS106S
TRW GDB3243
JAPKO 51203
FOMAR FO679181
FTE 9010465
TEXTAR 2352101
TOYOTA 04466-52040
AISIN BPTO-2005
VAICO V70-0034
TOYOTA 04466-52090
TOYOTA 04466-52060
MEYLE 025 235 2114/W
DELPHI LP1513
ICER 181607
TOYOTA 446652060
FERODO FDB1395
TRUSTING 439.0
HELLA 8DB 355 017-221
KAWE 0741 02
BORG & BECK BBP1712
RED-LINE 27TO041
FTE BL1880A2
MEYLE 0252352114W
BOSCH 0 986 424 630
TOYOTA 04466YZZD5
TOYOTA 04466-52020
TOYOTA 04466-52030
Brembo P83052
TOYOTA 04466-52010
A.B.S. 37136
HELLA 8DB355017221
TOYOTA 446620090
FOMAR FO 679181
Roadhouse 2741.02
TOYOTA 04466-52050
NIPPARTS J3612018
TOYOTA 446652090
TOYOTA 04466-YZZD5
HERTH+BUSS J3612018
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADT342114 |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 13.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Prius, Yaris, Yaris Verso, Celica |
Інформація для замовлення
- Ціна: 733 ₴

