Колодки тормозные (передние) Nissan Sunny II/III 1.4-1.6/2.0D 88-95 ADN14299 (Blue Print)
828 ₴
- В наявності
- Код: ADN14299
Колодки тормозные (передние) Nissan Sunny II/III 1.4-1.6/2.0D 88-95 ADN14299 (Blue Print)В наявності
828 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Nissan Sunny II/III 1.4-1.6/2.0D 88-95
Оригинальные номера
HELLA 8DB355016351
JAPANPARTS PA149AF
NISSAN 4106050Y94
BOSCH 986460997
NISSAN 4106054Y94
DENCKERMANN B110568
TRUSTING 255.0
TEXTAR 2165701
DELPHI LP783
A.B.S. 36728
Magneti Marelli 363916060962
TRW GDB1170
MEYLE 025 216 5716/W
CIFAM 8222460
Brembo P 56 027
NISSAN 41060-62C90
FEBI 16204
MINTEX MDB1720
CIFAM 822-246-0
DON PCP1577
NISSAN 41060-54Y94
JAPKO 50149
FOMAR FO 669281
TRW GDB1012
Brembo P56027
BORG & BECK BBP1253
FTE BL1366A2
NISSAN 4106062C90
ICER 180882
MEYLE 0252165716W
BOSCH 0 986 460 997
NISSAN 41060-50Y91
AISIN BPNI1902
FOMAR FO484081
JAPANPARTS PA-149AF
FOMAR FO669281
NISSAN 4106050Y91
HELLA 8DB 355 016-351
NISSAN 41060-63C90
NISSAN 41060-50Y94
NISSAN 4106063C90
FOMAR FO 484081
HERTH+BUSS J3601048
AISIN B1N017
AISIN SN555P
NISSAN D106M-50Y94
NIPPARTS J3601048
NISSAN D106M50Y94
AISIN BPNI-1902
FERODO FDB763
RED-LINE 27NI032
EUROBRAKE 5502222236
TRUSTING 2550
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
HELLA 8DB355016351
JAPANPARTS PA149AF
NISSAN 4106050Y94
BOSCH 986460997
NISSAN 4106054Y94
DENCKERMANN B110568
TRUSTING 255.0
TEXTAR 2165701
DELPHI LP783
A.B.S. 36728
Magneti Marelli 363916060962
TRW GDB1170
MEYLE 025 216 5716/W
CIFAM 8222460
Brembo P 56 027
NISSAN 41060-62C90
FEBI 16204
MINTEX MDB1720
CIFAM 822-246-0
DON PCP1577
NISSAN 41060-54Y94
JAPKO 50149
FOMAR FO 669281
TRW GDB1012
Brembo P56027
BORG & BECK BBP1253
FTE BL1366A2
NISSAN 4106062C90
ICER 180882
MEYLE 0252165716W
BOSCH 0 986 460 997
NISSAN 41060-50Y91
AISIN BPNI1902
FOMAR FO484081
JAPANPARTS PA-149AF
FOMAR FO669281
NISSAN 4106050Y91
HELLA 8DB 355 016-351
NISSAN 41060-63C90
NISSAN 41060-50Y94
NISSAN 4106063C90
FOMAR FO 484081
HERTH+BUSS J3601048
AISIN B1N017
AISIN SN555P
NISSAN D106M-50Y94
NIPPARTS J3601048
NISSAN D106M50Y94
AISIN BPNI-1902
FERODO FDB763
RED-LINE 27NI032
EUROBRAKE 5502222236
TRUSTING 2550
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADN14299 |
| Довжина | 109 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴

