Колодки тормозные (передние) Nissan Primera 1.6/2.0D 91-96 ADN14234 (Blue Print)
885 ₴
- В наявності
- Код: ADN14234
Колодки тормозные (передние) Nissan Primera 1.6/2.0D 91-96 ADN14234 (Blue Print)В наявності
885 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Nissan Primera 1.6/2.0D 91-96
Оригинальные номера
A.B.S. 36739
JAPANPARTS PA-010AF
Brembo P 56 023
DELPHI LP670
FOMAR FO461881
NISSAN 41060-51E88
Magneti Marelli 363916060955
RED-LINE 27NI010
NISSAN 4106070J25
DENCKERMANN B110559
FEBI 16268
NISSAN D106M-72J25
AKRON-MALÒ 1050161
TEXTAR 2128002
FOMAR FO 461881
NISSAN 41060-70J25
NISSAN 4106072J25
AISIN BPNI1010
NISSAN D1060-72J25
NISSAN 4,11E+94
CIFAM 8221790
MINTEX MDB1443
TRUSTING 1840
JAPKO 50010
NISSAN D106072J25
AISIN BPNI-1010
JAPANPARTS PA010AF
BORG & BECK BBP1272
NISSAN 41060-72J25
FERODO FDB667
HERTH+BUSS J3601050
NIPPARTS J3601050
TRUSTING 184.0
Brembo P56023
NISSAN D106M72J25
CIFAM 822-179-0
TRW GDB1005
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
A.B.S. 36739
JAPANPARTS PA-010AF
Brembo P 56 023
DELPHI LP670
FOMAR FO461881
NISSAN 41060-51E88
Magneti Marelli 363916060955
RED-LINE 27NI010
NISSAN 4106070J25
DENCKERMANN B110559
FEBI 16268
NISSAN D106M-72J25
AKRON-MALÒ 1050161
TEXTAR 2128002
FOMAR FO 461881
NISSAN 41060-70J25
NISSAN 4106072J25
AISIN BPNI1010
NISSAN D1060-72J25
NISSAN 4,11E+94
CIFAM 8221790
MINTEX MDB1443
TRUSTING 1840
JAPKO 50010
NISSAN D106072J25
AISIN BPNI-1010
JAPANPARTS PA010AF
BORG & BECK BBP1272
NISSAN 41060-72J25
FERODO FDB667
HERTH+BUSS J3601050
NIPPARTS J3601050
TRUSTING 184.0
Brembo P56023
NISSAN D106M72J25
CIFAM 822-179-0
TRW GDB1005
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADN14234 |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴

