Колодки тормозные (задние) Toyota Highlander 2.7 16V/3.5 24V 00- ADT342210 (Blue Print)
1 334 ₴
- В наявності
- Код: ADT342210
Колодки тормозные (задние) Toyota Highlander 2.7 16V/3.5 24V 00- ADT342210 (Blue Print)В наявності
1 334 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (задние) Toyota Highlander 2.7 16V/3.5 24V 00-
Оригинальные номера
JAPKO 512000
Remsa 1313.00
MINTEX MDB3248
JAPANPARTS PP-2000AF
HELLA 8DB 355 020-131
KAWE 1313 00
KAWE 131300
Roadhouse 2131300
TOYOTA 04466-0E020
Roadhouse 21313.00
Remsa 131300
A.B.S. 35272
TOYOTA 446648120
JAPANPARTS PP2000AF
DENCKERMANN B111446
Brembo P83138
DON PCP1484
Brembo P 83 138
TOYOTA 04466-48120
HELLA 8DB355020131
TOYOTA 4,47E+24
TEXTAR 2548101
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
JAPKO 512000
Remsa 1313.00
MINTEX MDB3248
JAPANPARTS PP-2000AF
HELLA 8DB 355 020-131
KAWE 1313 00
KAWE 131300
Roadhouse 2131300
TOYOTA 04466-0E020
Roadhouse 21313.00
Remsa 131300
A.B.S. 35272
TOYOTA 446648120
JAPANPARTS PP2000AF
DENCKERMANN B111446
Brembo P83138
DON PCP1484
Brembo P 83 138
TOYOTA 04466-48120
HELLA 8DB355020131
TOYOTA 4,47E+24
TEXTAR 2548101
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADT342210 |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 22 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Highlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 334 ₴

