Колодки тормозные (передние) Jeep Cherokee 2.0-2.2 CRD/3.2 13- ADA104276 (Blue Print)
1 689 ₴
- В наявності
- Код: ADA104276
Колодки тормозные (передние) Jeep Cherokee 2.0-2.2 CRD/3.2 13- ADA104276 (Blue Print)В наявності
1 689 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Jeep Cherokee 2.0-2.2 CRD/3.2 13-
Оригинальные номера
CAR PNT7591
SAMKO 5SP1957
CHAMPION 573787CH
DELPHI LP3269
AKRON-MALÒ 1051204
PROFIT 50004357
IAP QUALITY PARTS 70410055
IAP QUALITY PARTS 704-10055
JEEP 68225170AC
JEEP 68225170AA
BORG & BECK BBP2555
JEEP 68225170AD
JEEP 68225170AE
ASHIKA 50-09-924
METELLI 2209691
Brembo P37019
HELLA 8DB 355 021-981
EUROREPAR 1681163680
RIDEX 402B1349
A.B.S. 35057
TRUSTING 9851
JEEP 68225170AF
TEXTAR 2556403
LPR 05P1957
BOSCH 986495405
METELLI 22-0969-1
HELLA 8DB355021981
ICER 182196
FERODO FDB4999
JAPKO 50924
JAPANPARTS PA924AF
JEEP 68225170AB
BOSCH 0 986 495 405
Brembo P 37 019
JAPANPARTS PA-924AF
TRUSTING 985.1
PROFIT 5000-4357
ASHIKA 5009924
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
CAR PNT7591
SAMKO 5SP1957
CHAMPION 573787CH
DELPHI LP3269
AKRON-MALÒ 1051204
PROFIT 50004357
IAP QUALITY PARTS 70410055
IAP QUALITY PARTS 704-10055
JEEP 68225170AC
JEEP 68225170AA
BORG & BECK BBP2555
JEEP 68225170AD
JEEP 68225170AE
ASHIKA 50-09-924
METELLI 2209691
Brembo P37019
HELLA 8DB 355 021-981
EUROREPAR 1681163680
RIDEX 402B1349
A.B.S. 35057
TRUSTING 9851
JEEP 68225170AF
TEXTAR 2556403
LPR 05P1957
BOSCH 986495405
METELLI 22-0969-1
HELLA 8DB355021981
ICER 182196
FERODO FDB4999
JAPKO 50924
JAPANPARTS PA924AF
JEEP 68225170AB
BOSCH 0 986 495 405
Brembo P 37 019
JAPANPARTS PA-924AF
TRUSTING 985.1
PROFIT 5000-4357
ASHIKA 5009924
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADA104276 |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴

