Колодки тормозные (передние) Chery A3/M11/Tiggo/Niche 1.6-2.0 08- ADG042148 (Blue Print)
900 ₴
- В наявності
- Код: ADG042148
Колодки тормозные (передние) Chery A3/M11/Tiggo/Niche 1.6-2.0 08- ADG042148 (Blue Print)В наявності
900 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Chery A3/M11/Tiggo/Niche 1.6-2.0 08-
Оригинальные номера
JAPANPARTS PA022AF
CIFAM 82210490
TRUSTING 1077.0
JAPANPARTS PA-022AF
A.B.S. 37580
MERCEDES 113501080
TRUSTING 10770
BREMSI BP3656
MERCEDES M113501080
MERCEDES A113501080
MERCEDES M11-3501080
CIFAM 822-1049-0
MERCEDES A11-3501080
JAPKO 50022
MERCEDES 11-3501080
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
JAPANPARTS PA022AF
CIFAM 82210490
TRUSTING 1077.0
JAPANPARTS PA-022AF
A.B.S. 37580
MERCEDES 113501080
TRUSTING 10770
BREMSI BP3656
MERCEDES M113501080
MERCEDES A113501080
MERCEDES M11-3501080
CIFAM 822-1049-0
MERCEDES A11-3501080
JAPKO 50022
MERCEDES 11-3501080
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG042148 |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴

