Колодки тормозные (передние) Chevrolet Aveo 1.2-1.6 11- ADG042135 (Blue Print)
1 122 ₴
- В наявності
- Код: ADG042135
Колодки тормозные (передние) Chevrolet Aveo 1.2-1.6 11- ADG042135 (Blue Print)В наявності
1 122 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Chevrolet Aveo 1.2-1.6 11-
Оригинальные номера
ICER 182167
TRUSTING 10320
A.B.S. 37987
KAWE 1537 02
VAICO V510101
Remsa 153702
HERTH+BUSS J3600918
MEYLE 252572218
FOMAR FO 269481
KAWE 153702
JAPANPARTS PAW15AF
RED-LINE 27CV042
TEXTAR 2397406
Brembo P10057
AKRON-MALÒ 1051151
DELPHI LP3192
HELLA 8DB 355 017-351
SKF VKBP80515A
FEBI 116310
AISIN BPDO1007
JAPANPARTS PA-W15AF
CIFAM 82210080
Roadhouse 21537.02
Remsa 1537.02
HELLA 8DB355017351
JAPKO 50W15
Roadhouse 2153702
TRUSTING 1032.0
BORG & BECK BBP2459
CHEVROLET 95231012
JURATEK JCP8253
AISIN BPDO-1007
VAICO V51-0101
SKF VKBP 80515 A
DON PCP1455
FTE BL2800A1
EUROBRAKE 5502225018
MINTEX MDB3214
CIFAM 822-1008-0
FTE 9010991
Brembo P 10 057
NIPPARTS N3600918
TRW GDB3579
FOMAR FO269481
MEYLE 025 257 2218
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
ICER 182167
TRUSTING 10320
A.B.S. 37987
KAWE 1537 02
VAICO V510101
Remsa 153702
HERTH+BUSS J3600918
MEYLE 252572218
FOMAR FO 269481
KAWE 153702
JAPANPARTS PAW15AF
RED-LINE 27CV042
TEXTAR 2397406
Brembo P10057
AKRON-MALÒ 1051151
DELPHI LP3192
HELLA 8DB 355 017-351
SKF VKBP80515A
FEBI 116310
AISIN BPDO1007
JAPANPARTS PA-W15AF
CIFAM 82210080
Roadhouse 21537.02
Remsa 1537.02
HELLA 8DB355017351
JAPKO 50W15
Roadhouse 2153702
TRUSTING 1032.0
BORG & BECK BBP2459
CHEVROLET 95231012
JURATEK JCP8253
AISIN BPDO-1007
VAICO V51-0101
SKF VKBP 80515 A
DON PCP1455
FTE BL2800A1
EUROBRAKE 5502225018
MINTEX MDB3214
CIFAM 822-1008-0
FTE 9010991
Brembo P 10 057
NIPPARTS N3600918
TRW GDB3579
FOMAR FO269481
MEYLE 025 257 2218
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG042135 |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cobalt, Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 122 ₴

