Колодки тормозные (задние) Chevrolet Epica 2.0-2.5 2.0 TDCi 05- (121x39x14) ADG042114 (Blue Print)
1 273 ₴
- В наявності
- Код: ADG042114
Колодки тормозные (задние) Chevrolet Epica 2.0-2.5 2.0 TDCi 05- (121x39x14) ADG042114 (Blue Print)В наявності
1 273 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (задние) Chevrolet Epica 2.0-2.5 2.0 TDCi 05- (121x39x14)
Оригинальные номера
Remsa 1349.02
Brembo P 10 060
Roadhouse 21349.02
TRUSTING 526.1
TRUSTING 5261
CIFAM 822-510-1
HELLA 8DB355014491
PROFIT 50004305
PROFIT 5000-4305
FERODO FDB4305
TEXTAR 2474401
JAPANPARTS PPW03AF
KAWE 1349 02
ICER 181930
DELPHI LP2197
Roadhouse 2134902
NIPPARTS J3610904
BOSCH 0 986 495 168
MEYLE 0252474414W
Brembo P10060
JAPKO 51W03
BORG & BECK BBP2211
MEYLE 025 247 4414/W
MINTEX MDB3020
BOSCH 986495168
FTE BL2603A1
AKRON-MALÒ 1051046
A.B.S. 37747
DON PCP1361
RED-LINE 27CV026
KAWE 134902
CIFAM 8225101
JAPANPARTS PP-W03AF
TRW GDB4172
FTE 9011053
EUROBRAKE 5502225013
CHEVROLET 96475028
Remsa 134902
HERTH+BUSS J3610907
HELLA 8DB 355 014-491
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
Remsa 1349.02
Brembo P 10 060
Roadhouse 21349.02
TRUSTING 526.1
TRUSTING 5261
CIFAM 822-510-1
HELLA 8DB355014491
PROFIT 50004305
PROFIT 5000-4305
FERODO FDB4305
TEXTAR 2474401
JAPANPARTS PPW03AF
KAWE 1349 02
ICER 181930
DELPHI LP2197
Roadhouse 2134902
NIPPARTS J3610904
BOSCH 0 986 495 168
MEYLE 0252474414W
Brembo P10060
JAPKO 51W03
BORG & BECK BBP2211
MEYLE 025 247 4414/W
MINTEX MDB3020
BOSCH 986495168
FTE BL2603A1
AKRON-MALÒ 1051046
A.B.S. 37747
DON PCP1361
RED-LINE 27CV026
KAWE 134902
CIFAM 8225101
JAPANPARTS PP-W03AF
TRW GDB4172
FTE 9011053
EUROBRAKE 5502225013
CHEVROLET 96475028
Remsa 134902
HERTH+BUSS J3610907
HELLA 8DB 355 014-491
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG042114 |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 273 ₴

