Колодки тормозные (задние) Hyundai Lantra II 95-06 (85.3x46.5) ADG04222 (Blue Print)
963 ₴
- В наявності
- Код: ADG04222
Колодки тормозные (задние) Hyundai Lantra II 95-06 (85.3x46.5) ADG04222 (Blue Print)В наявності
963 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (задние) Hyundai Lantra II 95-06 (85.3x46.5)
Оригинальные номера
Hyundai 583022DA00
MINTEX MDB2352
ICER 181144
PROFIT 50000638C
HERTH+BUSS J3610505
Hyundai 58302-2DA00
BOSCH 986424418
Hyundai 5830229A10
NIPPARTS J3610505
DON PCP1203
PROFIT 5000-0638 C
TRUSTING 371.0
Hyundai 58302-90A00
CIFAM 8223620
KAWE 29412
Brembo P 30 003
BOSCH 0 986 424 418
FTE BL1342A2
BORG & BECK BBP1527
Zimmermann 21553.140.1
PROFIT 5000-0638
JURATEK JCP638
A.B.S. 36692
Magneti Marelli 363916060956
FTE 9010132
Hyundai 58302-29A00
SKF VKBP90483A
MEYLE 0252155314W
JAPANPARTS PP-595AF
Remsa 29412
Brembo P30003
Roadhouse 229412
DELPHI LP1073
PROFIT 50000638
Hyundai 5830290A00
TRW GDB1010
Zimmermann 215531401
CIFAM 822-362-0
TEXTAR 2155301
Roadhouse 2294.12
HELLA 8DB 355 006-411
TRUSTING 3710
Hyundai 58302-29A10
AISIN BPHY-2005
SKF VKBP 90483 A
AISIN BPHY2005
Remsa 0294.12
KAWE 0294 12
HELLA 8DB355006411
JAPANPARTS PP595AF
RED-LINE 27NI048
Hyundai 5830229A00
FEBI 170259
MEYLE 025 215 5314/W
EUROBRAKE 5502222222
JAPKO 51595
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
Hyundai 583022DA00
MINTEX MDB2352
ICER 181144
PROFIT 50000638C
HERTH+BUSS J3610505
Hyundai 58302-2DA00
BOSCH 986424418
Hyundai 5830229A10
NIPPARTS J3610505
DON PCP1203
PROFIT 5000-0638 C
TRUSTING 371.0
Hyundai 58302-90A00
CIFAM 8223620
KAWE 29412
Brembo P 30 003
BOSCH 0 986 424 418
FTE BL1342A2
BORG & BECK BBP1527
Zimmermann 21553.140.1
PROFIT 5000-0638
JURATEK JCP638
A.B.S. 36692
Magneti Marelli 363916060956
FTE 9010132
Hyundai 58302-29A00
SKF VKBP90483A
MEYLE 0252155314W
JAPANPARTS PP-595AF
Remsa 29412
Brembo P30003
Roadhouse 229412
DELPHI LP1073
PROFIT 50000638
Hyundai 5830290A00
TRW GDB1010
Zimmermann 215531401
CIFAM 822-362-0
TEXTAR 2155301
Roadhouse 2294.12
HELLA 8DB 355 006-411
TRUSTING 3710
Hyundai 58302-29A10
AISIN BPHY-2005
SKF VKBP 90483 A
AISIN BPHY2005
Remsa 0294.12
KAWE 0294 12
HELLA 8DB355006411
JAPANPARTS PP595AF
RED-LINE 27NI048
Hyundai 5830229A00
FEBI 170259
MEYLE 025 215 5314/W
EUROBRAKE 5502222222
JAPKO 51595
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG04222 |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Coupe, Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴

