Колодки тормозные (передние) Opel Insignia A 08-17/Chevrolet Malibu 12- ADW194201 (Blue Print)
1 344 ₴
- В наявності
- Код: ADW194201
Колодки тормозные (передние) Opel Insignia A 08-17/Chevrolet Malibu 12- ADW194201 (Blue Print)В наявності
1 344 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Opel Insignia A 08-17/Chevrolet Malibu 12-
Оригинальные номера
Brembo P59054
A.B.S. 37682
BORG & BECK BBP2048
CHEVROLET 22959105
Zimmermann 244151901
Brembo P59054X
ICER 181914
TRUSTING 8580
MEYLE 0252441519PD
JAPKO 50W17
VAICO V40-0683
BOSCH 986494279
SAAB 13237750
FOMAR FO870181
EUROBRAKE 5502223640
FERODO FDB4207
JURATEK JCP054
FOMAR FO 870181
PROFIT 5000-4207
CHEVROLET 13237750
OPEL 13237750
OPEL 095514525
DENCKERMANN B110956
OPEL 95514525
OPEL 1605624
CIFAM 822-841-0
BOSCH 0 986 494 279
AKRON-MALÒ 1050146
HELLA 8DB355013051
MEYLE 0252441519W
FTE 9010843
OPEL 22959105
Zimmermann 24415.190.1
SAAB 13 237 750
HERTH+BUSS J3600921
OPEL 1605236
PROFIT 50004207
CHEVROLET 13312895
AISIN BPOP1010
Brembo P 59 054X
OPEL 13237750 SK
EUROBRAKE 5502223641
OPEL 16 05 236
OPEL 013237750
OPEL 022959105
SKF VKBP 80244 A
TRUSTING 858.0
JAPANPARTS PAW17AF
OPEL 16 05 624
MEYLE 025 244 1519/PD
RED-LINE 27OP010
JAPANPARTS PA-W17AF
OPEL 1605624SK
TEXTAR 2441501
CIFAM 8228410
MEYLE 025 244 1519/W
VAICO V400683
OPEL 16 05 624 SK
FEBI 16895
OPEL 13237750SK
SKF VKBP80244A
Brembo P 59 054
DELPHI LP2080
FTE BL2592A1
DON PCP1102
MINTEX MDB2870
TRW GDB1782
AISIN BPOP-1010
HELLA 8DB 355 013-051
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
Brembo P59054
A.B.S. 37682
BORG & BECK BBP2048
CHEVROLET 22959105
Zimmermann 244151901
Brembo P59054X
ICER 181914
TRUSTING 8580
MEYLE 0252441519PD
JAPKO 50W17
VAICO V40-0683
BOSCH 986494279
SAAB 13237750
FOMAR FO870181
EUROBRAKE 5502223640
FERODO FDB4207
JURATEK JCP054
FOMAR FO 870181
PROFIT 5000-4207
CHEVROLET 13237750
OPEL 13237750
OPEL 095514525
DENCKERMANN B110956
OPEL 95514525
OPEL 1605624
CIFAM 822-841-0
BOSCH 0 986 494 279
AKRON-MALÒ 1050146
HELLA 8DB355013051
MEYLE 0252441519W
FTE 9010843
OPEL 22959105
Zimmermann 24415.190.1
SAAB 13 237 750
HERTH+BUSS J3600921
OPEL 1605236
PROFIT 50004207
CHEVROLET 13312895
AISIN BPOP1010
Brembo P 59 054X
OPEL 13237750 SK
EUROBRAKE 5502223641
OPEL 16 05 236
OPEL 013237750
OPEL 022959105
SKF VKBP 80244 A
TRUSTING 858.0
JAPANPARTS PAW17AF
OPEL 16 05 624
MEYLE 025 244 1519/PD
RED-LINE 27OP010
JAPANPARTS PA-W17AF
OPEL 1605624SK
TEXTAR 2441501
CIFAM 8228410
MEYLE 025 244 1519/W
VAICO V400683
OPEL 16 05 624 SK
FEBI 16895
OPEL 13237750SK
SKF VKBP80244A
Brembo P 59 054
DELPHI LP2080
FTE BL2592A1
DON PCP1102
MINTEX MDB2870
TRW GDB1782
AISIN BPOP-1010
HELLA 8DB 355 013-051
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADW194201 |
| Довжина | 131 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.7 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 344 ₴

