Колодки тормозные (передние) Hyundai i30/Veloster/Kia Ceed/Optima 11- ADG042140 (Blue Print)
1 296 ₴
- В наявності
- Код: ADG042140
Колодки тормозные (передние) Hyundai i30/Veloster/Kia Ceed/Optima 11- ADG042140 (Blue Print)В наявності
1 296 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Hyundai i30/Veloster/Kia Ceed/Optima 11-
Оригинальные номера
Remsa 1398.12
DELPHI LP2477
AISIN BPKI1007
EUROBRAKE 5502223526
KIA 58101-2TA21
Brembo P30065X
JAPANPARTS PAK27AF
MEYLE 025 249 1517
KIA 58101A6A20
KIA 58101-2VA70
KIA 581012TA61
HELLA 8DB 355 020-591
Roadhouse 2139812
KIA 58101-2TA20
KIA 581012VA70
Hyundai 58101-2MA00
Roadhouse 2139802
MEYLE 252491517
JURATEK JCP8081
Brembo P 30 065X
EUROBRAKE 5502223444
FTE 9011052
A.B.S. 37948
EUROBRAKE 5502223445
Hyundai 581012TA20
Hyundai 58101-A6A20
HELLA 8DB355020591
TEXTAR 2491501
KAWE 1398 12
KIA 58101-2TA61
DON PCP1251
KAWE 1398 02
MINTEX MDB3282
HERTH+BUSS J3600315
Remsa 1398.02
FEBI 116282
KIA 581012TA21
Hyundai 581012MA00
Hyundai 58101-2TA21
Hyundai 58101A6A20
CIFAM 8229970
KIA 58101-A7A20
NIPPARTS N3600547
Remsa 139812
KIA 58101A7A20
Roadhouse 21398.12
ICER 182239
Hyundai 581012VA70
SKF VKBP80228A
Hyundai 58101-2TA20
BORG & BECK BBP2364
ICER 182102
KAWE 139812
CIFAM 822-997-0
Hyundai 58101-2VA70
FERODO FDB4984
JAPANPARTS PA-K27AF
Hyundai 581012TA61
AISIN BPKI2004
Hyundai 58101-2TA61
Roadhouse 21398.02
AISIN BPKI-2004
FERODO FDB4703
VAICO V520294
KIA 581012TA20
KIA 58101-A6A20
JAPKO 50K27
Remsa 139802
FTE BL2748A1
Zimmermann 249151701
TRUSTING 1013.0
Zimmermann 24915.170.1
Hyundai 581012TA21
RED-LINE 27KI070
VAICO V52-0294
AKRON-MALÒ 1051144
AISIN BPKI-1007
Brembo P30065
KAWE 139802
ICER 182090
TRUSTING 10130
SKF VKBP 80228 A
Brembo P 30 065
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
Remsa 1398.12
DELPHI LP2477
AISIN BPKI1007
EUROBRAKE 5502223526
KIA 58101-2TA21
Brembo P30065X
JAPANPARTS PAK27AF
MEYLE 025 249 1517
KIA 58101A6A20
KIA 58101-2VA70
KIA 581012TA61
HELLA 8DB 355 020-591
Roadhouse 2139812
KIA 58101-2TA20
KIA 581012VA70
Hyundai 58101-2MA00
Roadhouse 2139802
MEYLE 252491517
JURATEK JCP8081
Brembo P 30 065X
EUROBRAKE 5502223444
FTE 9011052
A.B.S. 37948
EUROBRAKE 5502223445
Hyundai 581012TA20
Hyundai 58101-A6A20
HELLA 8DB355020591
TEXTAR 2491501
KAWE 1398 12
KIA 58101-2TA61
DON PCP1251
KAWE 1398 02
MINTEX MDB3282
HERTH+BUSS J3600315
Remsa 1398.02
FEBI 116282
KIA 581012TA21
Hyundai 581012MA00
Hyundai 58101-2TA21
Hyundai 58101A6A20
CIFAM 8229970
KIA 58101-A7A20
NIPPARTS N3600547
Remsa 139812
KIA 58101A7A20
Roadhouse 21398.12
ICER 182239
Hyundai 581012VA70
SKF VKBP80228A
Hyundai 58101-2TA20
BORG & BECK BBP2364
ICER 182102
KAWE 139812
CIFAM 822-997-0
Hyundai 58101-2VA70
FERODO FDB4984
JAPANPARTS PA-K27AF
Hyundai 581012TA61
AISIN BPKI2004
Hyundai 58101-2TA61
Roadhouse 21398.02
AISIN BPKI-2004
FERODO FDB4703
VAICO V520294
KIA 581012TA20
KIA 58101-A6A20
JAPKO 50K27
Remsa 139802
FTE BL2748A1
Zimmermann 249151701
TRUSTING 1013.0
Zimmermann 24915.170.1
Hyundai 581012TA21
RED-LINE 27KI070
VAICO V52-0294
AKRON-MALÒ 1051144
AISIN BPKI-1007
Brembo P30065
KAWE 139802
ICER 182090
TRUSTING 10130
SKF VKBP 80228 A
Brembo P 30 065
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG042140 |
| Довжина | 141 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Optima, I30, Pro Ceed, Ceed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 296 ₴

