Колодки тормозные (передние) Honda Accord IX/X 12-/HR-V 15- ADH242100 (Blue Print)
1 444 ₴
- В наявності
- Код: ADH242100
Колодки тормозные (передние) Honda Accord IX/X 12-/HR-V 15- ADH242100 (Blue Print)В наявності
1 444 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Honda Accord IX/X 12-/HR-V 15-
Оригинальные номера
A.B.S. 35014
FERODO FDB5234
HONDA 45022T2GA01
HONDA 45022-T2M-T01
HONDA 45022-T2G-A01
HONDA 45022T8MG00SK1
FTE 9010983
Brembo P 28 077
HONDA 45022T8MG00
JAPANPARTS PA-438AF
TRUSTING 10830
HELLA 8DB355021471
HONDA 45022T3VA01
HONDA 45022TVAA00
DELPHI LP3243
HONDA 45022-TVA-A00
HONDA 45022-T3V-A01
MINTEX MDB3431
HONDA 45022-T6M-H02
AISIN BPHO1004
JAPKO 50438
EUROBRAKE 5502222656
BORG & BECK BBP2533
MEYLE 025 257 9216/PD
RED-LINE 27HO034
CIFAM 822-1083-0
HELLA 8DB 355 021-471
HONDA 45022T6DH00
HONDA 45022T6MH02
SKF VKBP 81098 A
HONDA 45022-T6D-H00
TEXTAR 2579201
MEYLE 0252579216PD
SKF VKBP81098A
AISIN BPHO-1004
FEBI 116379
HONDA 45022-T8M-G00 SK1
JURATEK JCP8266
Zimmermann 25792.170.1
HONDA 45022T2MT01
Zimmermann 257921701
ICER 182153
DON PCP1995
HONDA 45022-T3V-A00
HONDA 45022T2GA00
HONDA 45022-T2M-T00
FTE BL2789A1
TRUSTING 1083.0
HONDA 45022-T8M-G00
HERTH+BUSS J3604070
CIFAM 82210830
JAPANPARTS PA438AF
HONDA 45022-T2G-A00
AKRON-MALÒ 1051288
HONDA 45022T2MT00
BREMSI BP3673
Brembo P28077
HONDA 45022T3VA00
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
A.B.S. 35014
FERODO FDB5234
HONDA 45022T2GA01
HONDA 45022-T2M-T01
HONDA 45022-T2G-A01
HONDA 45022T8MG00SK1
FTE 9010983
Brembo P 28 077
HONDA 45022T8MG00
JAPANPARTS PA-438AF
TRUSTING 10830
HELLA 8DB355021471
HONDA 45022T3VA01
HONDA 45022TVAA00
DELPHI LP3243
HONDA 45022-TVA-A00
HONDA 45022-T3V-A01
MINTEX MDB3431
HONDA 45022-T6M-H02
AISIN BPHO1004
JAPKO 50438
EUROBRAKE 5502222656
BORG & BECK BBP2533
MEYLE 025 257 9216/PD
RED-LINE 27HO034
CIFAM 822-1083-0
HELLA 8DB 355 021-471
HONDA 45022T6DH00
HONDA 45022T6MH02
SKF VKBP 81098 A
HONDA 45022-T6D-H00
TEXTAR 2579201
MEYLE 0252579216PD
SKF VKBP81098A
AISIN BPHO-1004
FEBI 116379
HONDA 45022-T8M-G00 SK1
JURATEK JCP8266
Zimmermann 25792.170.1
HONDA 45022T2MT01
Zimmermann 257921701
ICER 182153
DON PCP1995
HONDA 45022-T3V-A00
HONDA 45022T2GA00
HONDA 45022-T2M-T00
FTE BL2789A1
TRUSTING 1083.0
HONDA 45022-T8M-G00
HERTH+BUSS J3604070
CIFAM 82210830
JAPANPARTS PA438AF
HONDA 45022-T2G-A00
AKRON-MALÒ 1051288
HONDA 45022T2MT00
BREMSI BP3673
Brembo P28077
HONDA 45022T3VA00
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADH242100 |
| Довжина | 149 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | HR-V, Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 444 ₴

